Suhrn - Zhodnotenie, naklady, linky (izrael)

Slovakia's flag
Europe » Slovakia » Trnava Region » Sered
November 3rd 2016
Published: November 6th 2016

Plazovaci vylet vysiel na jednotku, teda ak nepocitam buzerovanie izraelskych oganov pri prichode resp odchode.

To,ze budu trochu prisnejsi ako inde som cakal ale nie az takto.

Ak by som nemal mylne info,ze bus 282 z letiska stoji 25sekelov isto by som nevyuzil eilatshutllebus ale siel 282 za 21,5sekelov co je spravna cena.

Eilat je cisto turisticka destinacia hlavne dochodcov z ruska. Tomu zodpovedaju aj ceny v restikach.

Na kupanie odporucam plaz pri herods hoteli . Taktiez je tu aj v noci vacsi klud ako na dalsich peso dostupnych plazach.

Snorchlovacka na princess beach pre mna uplna parada, kopa farebnych ryb, roznych druhov, velkosti, korali tiez fajn ale zrejme s platenou coral beach sa to neda porovnat.

Trek na horu zefahot hodnotim taktiez kladne, paradny vyhlad. Pri zapade slnka to tu musi byt este lepsie ale to som nechcel riskovat, bo po tme sa mi moc po cudzich horach slapat nechcelo a este aj bez celovky ,to by bola mozna aj samovrazda.

Na svoje si pridu al milovnici letectva, kedze letisko je v strede mestecka, bohuzial sa mi nepodarilo zachytit ani jedno lietadlo ako pristava pomedzi obytnu zonu.

Vdaka "super" privitaniu a odprevadenie organov sa do izraela uz neplanujem vratit, radsej prinesiem peniaze do inych krajin kde turistov vitaju a neupodozrievaju z terorizmu.

NAKLADY

Izrael (spiatocna letenka 67,13€) - 5dni

ubytovanie - 71,53€
jedlo - 10,72€ + 226,3s
doprava - 11,31€ + 38,3s
vstupy - 0
ostatne - 37s (poplatok za vyber, magnetky)

spolu = 67,13€ (letenka) + 93,56€ + 301,6s = cca 234€

LINKY

arava hostel
eilatshutllebus
egged bus
cestovny poriadok busov v izraeli
typy na treky v izraeli
stranka s trekmi po svete s moznostou stiahnutia gpx
fajn thajska restika v eilate
fajn fastfood v eilate
plaz pri herods hoteli
princess beach free snorchlovanie
supermarket v eilate
endomondo trasa na vrch zefahot

10th November 2016

no
podľa tvojho opisu orgánov izrael zrovna lákavo nevyzerá, to fakt radšej ísť inde než sa nechať takto buzerovať
11th November 2016

presne tak, nasrat im

Tot: 0.059s; Tpl: 0.01s; cc: 11; qc: 24; dbt: 0.027s; 1; m:domysql w:travelblog (10.17.0.13); sld: 1; ; mem: 1mb