45.den - Uljcin

Europe » Montenegro
July 17th 2021
Published: April 18th 2022

Davame kaficko a smer minibus na velka plaza.

Minibus odchadza z hlavnej skendenber kusok od nasho ubytka severne.

Po nastupeni sa nas vodic pyta na ktoru plaz chceme ist, sak na velku, len ta ma kopec podplazi. Jedna rodinka nam radi europa beach, tak ideme tam ani by sme vedeli ktora to je.

Rodinka vystupuje, my tiez.

Keby vieme, ze to je hned druha plaz od zaciatku ani na nu nejdeme.

No ludi tu nebolo vela ako sme cakali. Lehatka, slnecniky a restika.Nuz dobra volba.

Na vyber mame kopu miesta, zasadame, prichadza beach boy, platime na cely den a uz sa len modlime aby nezacalo prsat.

Do vody stihnem ist len raz, zdviha sa vietor a uz idu kvapky. Vsetci ludia sa hrnu do restiky.

Ideme na poschodie a objednavame pizzu a cakame kym sa burka prezenie.

Nastastie to trvalo len polhodinku ale vetrisko riadny.

Slnenie, kupanie. Postupne zacalo chodit viac a viac ludi.

Totalne oddychnuty idem odchytit minibus nazad do mesta. Chvilu cakame a uz sa jeden ruti. Naskakujeme aj s jednou rodinkou.

Ta vodica pozna, su tu zrejme uz dobry tyzden a furt chodia s jednym vodicom a na jednu plaz.

Vyhadzuje ich priamo pri ich hoteli a dohovara sa s nimi na zajtra.

Nas vyhadzuje pred nasim ubytkom.

V obchode som kupil nefiltrovany niksic, ten je pre mna top.

Na veceru sa vyberame k malej plazi ale na nu ani nejdeme, nema to zmysel, nenormalne tlacenica a do toho jebnute auta. jak keby tu nemohli spravit pesiu zonu.

Po veceri, v cukrarni kupene zakusky a relax na terase.

Zajtra dlhy presun az do budvy, bar nas nezaujima, tam som bol strasne davno a nic tam neni, hlavne ked je vonku peklo. Sutomore tez preskakujeme a aj ostatne male dedinky, bo ubytka su dost drahe na nas rozpocet.

uljcin

Tot: 0.057s; Tpl: 0.009s; cc: 7; qc: 23; dbt: 0.0284s; 1; m:domysql w:travelblog (10.17.0.13); sld: 1; ; mem: 1mb