Kis fehér elefántevés Kolumbiai nagymama módra

Germany's flag
Europe » Germany » Berlin » Berlin
September 23rd 2011
Published: September 23rd 2011

Képzeljétek, mi történt, tegnap átmentünk Rommy és Nandóhoz zuhanyozni, amíg teázgattunk, előkap Rommy egy dobozkát, olyasmit amit ugy készítenek, hogy ne lehessen kinyitni. Körbeadogatjuk, próbálgatjuk lazán, a végén nálam kötött ki, és kinyítottam. Nagyon megörültek erre Rommiék, kiderült, nem nyitották még ki (kiv. Nando, aki széttörte😊 és nagy lázasan kipakolták: gyönygyházas kagylók horvátországból, apró sok percig pörgő, gyönyörűen faragott pörgyettyű, és kijött a lényeg is: egy pici fiál, amiben egy fél centis elefántcsontból faragott fehér elefánt lakott, egy piros lencsére forrasztva. Rommy azt mondta, hogy ugyanezt csinálta vele a Kolumbiai nagymamája kiskorában, mint amit ő most nekem: kinyitotta a lencsét, kivett belőle egy 3 miliméteres ugyanolyan, fehér csontból faragott kiselefántot, és odanyújtotta, hogy kívánjak egyet, és egyem meg. Innentől belém költözött a fehér elefánt ereje, mely egy kívánságot tesz lehetővé mindíg, amikor elefántot látok. Indiai fehér mágia Kolumbiai nagymamától örökölve Berlinben... Lejjebb görgetve feltöltött Berlini képeket tudtok nézegetni!
CSók
B

Frankfurter torFrankfurter tor
Frankfurter tor

itt szoktunk zuhanyozni, vagy Rommy és Nandonál, vagy Susáéknál. Friedrichshein
Délutáni sétaDélutáni séta
Délutáni séta

Zuhany felé menet motoszkálunk a Warschauer strasszén
Gabor asszisztalGabor asszisztal
Gabor asszisztal

Gabor says: dont kill!

Tot: 0.352s; Tpl: 0.011s; cc: 16; qc: 93; dbt: 0.1183s; 1; m:domysql w:travelblog (10.17.0.13); sld: 1; ; mem: 1.3mb