Belgicko 2 - suhrn, naklady

Belgium's flag
Europe » Belgium
December 3rd 2018
Published: December 4th 2018

Posledna zastavka pred domovom.

Isiel som sem iba kvoli futbalu.

To splnilo ucel na sto percent, bolo vsetko co bolo treba ked idu fans na vyjazd a zostanu v meste viac noci.

Po futbale som zamieril na sever. Ten ked porovnam s francuzskou castou tak uplne super.

BRUSEL

totalna diera europy. Vsade vsetci vystraseny z terorizmu, policia uplne na smiech, nebezpecne stvrte kam ani policia nechodi, v uliciach spiaci mirgranti s celymi rodinami, cernosi na ulici predavajuci drogy, vyklady plne kuriev, centrum mesta rozkopane, vsade betonove bariery. Toto mesto fakt jeden velky hnus. Ok boli sme len na troch miestach ale ozaj stacilo. Nikdy vice, resp zapadna europa, hlavne francuzsky hovoriacia uz nikdy v zivote.

GENT

paradne mestecko, ktore odporucam navstivit. Pekne kanaly, budovy, namesticka, normalny ludia, turistov minimum. Mal som stastie na super cs

BRUGGY

dalsie super mestecko, zvacsenina gentu. nechybaju tu ani veterne mlyny. Taktiez odporucam avsak treba byt pripraveny na kvanta turistov.

NAKLADY

nuz sem dam asi len pribliznu sumu podla vypisu z banky, bo fakt neviem co bolo co, vacsina penez sla na alkohol

minutych neuveritelnych 390€ za 5 dni.

Tot: 0.66s; Tpl: 0.009s; cc: 13; qc: 53; dbt: 0.3757s; 1; m:domysql w:travelblog (10.17.0.13); sld: 1; ; mem: 1.1mb