305.den - brusel (futbal)

Belgium's flag
Europe » Belgium » Brussels-Capital Region » Brussels
November 29th 2018
Published: December 3rd 2018

Spanek nic moc na zemi.

Okolo 4.00 zacal chodit sbskar a budit ludi bo sa otvarali prepazky.

Sedenie na sedacke a cakanie na let z budapesti. Ten nabral 30min meskanie.

Zastrciek na nabijanie mobilu malo a aj tie co boli , boli pri zemi. Tak som si posedel na zemi a doplnil stavu.

Obcas presli halou aj dvaja vojaci so samopalmi.

Konecne pristava lietadlo, no seredani furt nikde.

Pri cakani mensi pokec so slovakom co zije v bruseli a dosol vyzdvihnut znamych (idu na futbal)

Najskor vychadza chuliganka ale medzi poslednymi aj seredsko galantsky klan.

Ide sa von zohnat objednane auta.

Nastavaju dve zabavne situacie.

Najskor jeden clen vypravy nalozil svoju batozinu do ineho auta (nastasti ho stacil dobehnut) no a zrazu nas je viac ako miest v aute (navyse pasaziery sli nakonec po vlastnej osi).

Cesta ubehla rychlo.

No a dalej uz dennik bude dost okresany, naklady takisto

Bru sel bru sel bru sel , tohle neni brusel, takhle se dela brusel 😊

Po ubytovani a jedle v mekaci ideme do centra mesta kde mame rezervovany cely bar.

Dnu kopa trnavakov, pivo za 2€ (odporne).

O 1700 smer specialne metro len pre nas, ktore nas doviezlo co najblizsie k stadionu.

Cestou spev, skakanie.

Policajti, teda skor domobrana, v pohode.

Ako fakt toto sa za policajtov ani neda povazovat. Kazda tretia osoba zena, chlapi vychtrli, v ocach strach. Uplne zadny respekt. Sa ani necudujem, ze belgicko je s kriminalitou tam kde je.

Keby sa rozbehneme tak policajtov udupeme.

V chorvatsku by sme si veci co sme si dovolovali tu veru nemohli. Hned by sme isli na cukrovu vatu. Tam boli policajti chlapi ako hora co zabijali pohladom ale tu, jachacha.

Vstup na stadion prebehol v poriadku i ked vacsie prehladavanie a klasicka tlacenica pred branamy.

Stadion ok ale nic extra. Domacich minimum.

Na moje prekvapenie domaci mali dva kotliky, jeden pod nami, druhy oproti.

Futbal zadna slava, fandenie skvele doplnene o utok domacich na nas sektor. Ale nic sa nestalo.

Nasa chuliganka slohla par vlajok supera.

Po zapase klasicke drzanie policiou na stadione.

Transport metrom k nasmu senku.

V metre este mensia potycka s domobranu. Nebit slzaka ani obusky a stity by im nepomohli.

Na izbe konecne spanek.

Doprava letisko charleroi - hotel manhattan brusel : 13€

Tot: 0.709s; Tpl: 0.011s; cc: 8; qc: 40; dbt: 0.4357s; 1; m:domysql w:travelblog (10.17.0.13); sld: 1; ; mem: 1.1mb