34.den - tirana (bunkart)

Albania's flag
Europe » Albania
July 6th 2021
Published: September 22nd 2021

Povodne sme chceli ist dnes k syri i ciklopit, lenze na Southeastern Albania Regional Bus Terminal nikde vypisane busy a ani nikto nic nevedel.

Tento terminal je ozaj regionalny, oproti nasmu prvemu je toto uplne prtave

Mensia rodinna hadka a prichadza plan B. Ideme kuknut bunkart co je pri lanovke. Ten je podla majitela ubytka lepsi ako ten co je v centre mesta.

Uz ako stary harcovniky odchytavame mhd a tentoraz vyskakujeme dve zastavky pred konecnou.

Bunker naozaj rozsiahli s kopou fotiek ci tematickymi izbami. Ako bolo to fajn ale co ja viem, uz by som tam nesiel. Nuz ale v horucich dnoch skvele miesto na schladenie.

Ludi bolo dnu dost ale v tej velkosti sa to rozlozilo.

Po muzealnej casti ideme do blloku, tu ako som uz spominal kopa restik, kaviarniciek ci dokonca kfc. V nom vsak len turisti. Ono ked sa porovnaju ceny s miestnym jedlom, tak kfc je drahe jak hovado a kvalita jedla je uplne niekde inde (negativne myslene)

V tejto casti lovim par peknych street art. Pekne graficky su spravene aj dopravne znacky. Trebars kruhac pripomina zralokov, chodec na priechode je zas unasany mimozemstanmi atd.

Ludi v meste pribuda so zapadajucim slnkom. Cez den sa vonku neda poriadne chodit, mega teplo.

Opat socializacia na ubytku.

Korejcan nas ponukol jdlo co si tu uvaril. Klasicke azaijske nudle, chutovo vynikajuce.

Dnes rus nepil ale zas na mol bola jeho frajerka. Ta pustala same ruske narodnostne pesnicky a ospevovala rusko a hanila vsetko co je zo zapadu. Nakonec nasrana odchadza spat, bo jej frajer sa s nami bavil po ang a ona nerozumela ani hovno.

foto

tirana

Tot: 0.043s; Tpl: 0.013s; cc: 10; qc: 27; dbt: 0.0071s; 1; m:saturn w:www (104.131.125.221); sld: 1; ; mem: 1.3mb