tuitam's Guestbook

8th August 2011

Thank you for another fantastic posting. Where else could anyone get that kind of information in such a perfect way of writing and I was looking for more info.
6th August 2011

cieszymy sie ze sie podoba ale juz nieduzo dni nam zostalo... wszystko sie kiedys konczy :)
From Blog: Ogrod Botaniczny
5th August 2011
Swiecaca ulica

wow
jestem zachwycony...
5th August 2011

Codziennie czytam Waszego bloga - i czekam z niecierpliwością na kolejne rozdziały, tylko chyba przez pomyłkę wysłałam Karolowi na zasadzie "odpowiedz", a dopiero potem się zorientowałam, że na tego maila się nie odpowiada :)))
From Blog: Ogrod Botaniczny
27th July 2011

wchodzilem na to platforme tylem, inaczej nie dalbym rady
27th July 2011

szklo mnie rozbroilo...
It used to be the highest building in the world

Karolku, wejdzcie sobie na Hancock Tower, widok jest niesamowity. My bylismy w nocy, ale pewnie w dzien ten jest super...a@m
It used to be the highest building in the world

24th July 2011

Ten puszysty Perl tez mi sie spodobal. Taka chodzaca maskotka;-) Pozdr.
23rd July 2011

misio, czytam....
22nd July 2011

Cieszymy sie bardzo ze dzieki obecnej technice mozemy dzielic sie tak szybko naszymi przezyciami z wszystkimi pomimo dzielacych nas obecnie mil czy kilometrow :)
From Blog: 1st day
22nd July 2011

Dzieki Karolku za Wasz blog;-) czytalam dwa razy, bardzo mi sie podobal pierwszy wpis. czekam na wiecej!
From Blog: 1st day

Tot: 0.078s; Tpl: 0.003s; cc: 4; qc: 42; dbt: 0.0576s; 1; m:domysql w:travelblog (10.17.0.13); sld: 1; ; mem: 1mb