P?ílet

Asia » Vietnam
December 7th 2013
Published: July 12th 2017

Geo: 10.7592, 106.662

Do Ho Chi Minhu jsme dorazili ráno kolem sedmé místniho času. Z letiště jsme jeli do centra místní hromadnou dopravou, bus č. 154. Po usmlouvání ceny jsme vyrazili. Vystoupili jsme kousek od ulice Thamel a vyrazili hledat hotel, který jsme měli opět dopředu zarezervovaný. Našli jsme ho celkem snadno, ale museli jsme chvilku vydežet než nám připraví pokoj a budeme se moct ubytovat. Pokoj jsme měli v poslední patře, které bylo ještě nějaké rozestavěné, na chodbě spousta věcí, takže cesta do pokoje byla trochu překážková dráha. Pokoj celkem OK, ale ta stále zabalená matrace v igelitu a na ní malé nedržíci prostěradlo, to byla dost bída. I když jsme byli unavení, nedalo nám to a vyrazili jsme do ulic. Dali jsme si Pho Bo a šli se trohu vyspat. Večer jsme vyrazili znovu. V parku hned naproti zrovna probíhal mezinárodní festival jídla, tak jsme tam zašli a ochutnali něco z místní kuchyně. Musím přiznat, že většina věcí nám přišla dost nechutná. Třeba takové grilované slepiči pařátky nebo grilované krysy a pod. K jídlu trochu piva a pak zase spát.

Tot: 0.125s; Tpl: 0.009s; cc: 8; qc: 41; dbt: 0.0476s; 1; m:domysql w:travelblog (10.17.0.13); sld: 1; ; mem: 1.1mb