No?ní vlak zp?t do Hanoje

Asia » Vietnam » Northwest » Lao Cai
March 5th 2014
Published: July 12th 2017

Geo: 22.4751, 103.974

3:57 a zvoní budík? Ajo vlastně, chceme si zažádat o víza na Nový Zéland a oni začnou za 3min přijímat žádosti. Ještě notně rozespalí vyplňujeme žádost a opět uleháme. Probouzíme se kolem 10hod. Vzhledem k tomu, že check-out byl v 9hod, moc z postele nespěcháme, protože víme, že si můžeme připlatit půl dne do 17hod. Vlak nám jede až v 19:35, tak to výjde akorád. Po odhrnutí peřiny letmo kontroluji svůj malíček, který hraje všema barvama. Dominují hlavně fialová a modrá 😊. No nic, fixuji ho náplastí k prsteníčku. V klidu tedy vstáváme a jdeme si na polévku. Není sice tak moc dobrá jako včera, ale není zlá. Po polévce se vracíme vegetit na pokoj. Kolem druhé vyrážíme na kávičku a zákusek do kavárničky, kterou jsme si vyzkoušeli již včera, bohužel dnes se nám výběr zákusku moc nepovedl. Po kávičce si jdeme do města sehnat odvoz do Lao Cai, odkud nám jede vlak. Odvoz se nám podařilo sehnat snadno v místní outdoorové prodejně. Vracíme se zpět na pokoj zabalit, zaplatit a vyrážíme ještě na rychlou večeři a zpět na pátou k hotelu, kde nás vyzvedává minivan. Cestou nabíráme další lidi. Když už se do minivanu nevejde vůbec nic, vyrážíme směr Lao Cai. Cesta nudná až na zvracení paní sedící za mnou, která četné zatáčky v místních horách zcela neustála. V Lao Cai kávička a bageta na cestu a uleháme do vlaku. Naštěstí máme celé kupé je pro sebe, takže nádhera. Pouštíme si na notebooku film a vyrážíme.

Tot: 0.145s; Tpl: 0.011s; cc: 12; qc: 48; dbt: 0.0538s; 1; m:domysql w:travelblog (10.17.0.13); sld: 1; ; mem: 1.1mb