Molnarfici ve Vietnamu - 10.den

Asia » Vietnam » Central Highlands » Kon Tum
March 5th 2012
Published: March 5th 2012

10. den / 4.3.2012 - Kon Tum

Kdyz jsme se rozhodovali, jestli se z provincie Dak Lak presuneme do Kontumu, ci do Nha Trangu na plaz, jistou roli hrala i doprava. Pro "Na Cang" mluvila bezproblemova doprava normalnim, velkym, dalkovym autobusem, kdezto do Kon Tumu jezdi jen male autobusy. Jelikoz jsme z Mui Ne do Dalatu mensim autobusem uz jeli (cca 25lidi), a bylo to v pohode, rozhodli jsme se vybrat si neturisticky Kon Tum.

OOO, jaka to chyba ... No, je fakt, ze jsme meli jet 6hodin, a nas rychlosofer to dal za 4.5hod, ale: jeli jsme tranzitem, puvodne pro 16 lidi vc.ridice - no, tak nas jelo 29 vc.ridice...V kufru jelo cosi, co neskutecne smrdelo, usoudili jsme, ze to ti hybajici se cervici (napytlikovani - asi urceni do restauracd, kazdopadne nase bagly byly na nich) asi nebyli, cert vi, co to bylo..

Cesta to byla silena, vic nez pulku mi sedel temer na kline jeden spolucestujici, divil se, ze se nemuzu vic posunout, moji hlasku o tom, ze ma smulu, ze mam velky zadek, asi nepochopil 😊 Miki dloubal dalsiho koleny do ledvin, asi mu to taky nebzlo moc prijemne. Nikdo ale nic nerekl, asi byli radi, ze jedou.

Opravdu dlouhe cestovani..

V Kon Tumu jsme, diky Bohu celi, dali kafco a taxikem do hotelu Thinh Vuong.

Prochazka po meste, ovoce k veceri a hura na kute.

Zitra odpoledne vyrazime do Danangu, busem v 15hod, dalsich 5h jizdy.

Tot: 0.086s; Tpl: 0.008s; cc: 10; qc: 49; dbt: 0.0505s; 1; m:domysql w:travelblog (10.17.0.13); sld: 1; ; mem: 1.1mb