160.den - hualien

Taiwan's flag
Asia » Taiwan » Hualien
July 7th 2018
Published: July 9th 2018

Na ranajky vybehnute kusok po ulici. Neake cesto plnene vajcom a k tomu ice green tea.

Potom cakanie az do 12.30 v lobby na cs z taipei.

Zhruba som si vytipoval neake korejske mesta ale nakonec ju budem asi riesit za pochodu tak ako taiwan.

Po zvitany sa s cs, smer pozicovna motoriek.

Povedal som jej nech zobere stroj na dva dni, ja som takticky ostal vonku.

Najskor cena 350 ale ked sa pytali ci ma spolujazdca ukazala vonku na mna a zrazu bola cena 600.

Nuz ideme teda pred stanicu.

Na nu sme sa dostali skratkou klasicku cez nastupistia. Tetula nam dala neplatny listok, presli sme nastupistami a vysli pred hlavnym vstupom.

Ono keby ju nerekonstruuju tak sa nemusi saskovat s neplatnym listkom a v pohode sa prejde mimo nastupist.

Ono cloveka bez listku na/z nastupista nepustia.

Nuz dalsia cena 400, dalsia opat 400. Tentoraz uz na mna neukazovala.

Nakonec bere cenu 350td. Pritom talian z ubytka mal za 300 ale furt spal tak sa ho nebolo ako opytat odkial.

Stroj je uplna funglovka, najazdenych 0km este veduci strhaval dole folie.

Niekto mu vedla vypalil celu pozicovnu tak musel nakupit nove stroje. No mozno to bola len nehoda.

Tankujeme doplna a hura na jedlo.

Odteraz vsetko sharujeme (mimo benzinu ten som zabudol zapocitat).

Kedze tu cs studovala este si pamata dobre miesta na jedlo a rozne skratky.

Soferuje ona, bo ja nemam vodicak a hlavne som este nikdy neviezol ineho cloveka.

Po jedle ubytko, uz fasujeme postele.

Vcerajsia izba bola lepsia, kupelka bola dnu, tu je kupelka na balkone.

Po zhodeny veci a vyplateni ubytka si to valime na ocean festival (lokalita ocean home).

Ledvaj parkujeme a uz sa ponarame do hipisackej dedinky.

Su tu dva stage, jeden pomala hudba, druhy techno.

Vela ludi tu predava handmade vyrobky. Uplne sprostosti pre mna ale cs si kupuje snurku na nohu.

Inac hipie sikmacky velmi pekne.

Stanky prechadzame, oddych na kamenistej plazi (plna) a presun na stage jedna kde vystupuju cs kamosi.

Kupujeme na posilnenie vodku so spritom a citronom.

Kapela ( 睡後故事 ) velmi dobra, gitarista, harmonikarka, trubkarka a bubenik (len rucny buben). Kazda pesnicka iny styl.

Po skonceni hodinovho koncertu ludia hadzu peniaze do pripravenej skatuli. Kapelu strieda ina kapela.

Presun nazad medzi obchodnikov, tu opat neaky cs kamosi.

Predavali zakusky (kupene v obchode) a chalan ponukal masaz.

Jeden clovek sa aj dal vymasirovat ale masaz nic moc teda aspon z mojho pohladu.

Chodili tu aj dvaja jebnuty biely. Jeden bol zviazany a druhy ho vlacil ako otroka. Za pozicanie otroka vyberali prachy.

Opat na stage jedna, kapela zacala dobre ale ked zacala spivat sikmacka hned sme sa pratali. Uplna hroza.

Kupuje sa pivo. Ak by sme neboli na skutri tak by som sa tu asi zesrotoval.

Ahoj, moje meno je dado a som alkoholik 😊

Nuz na stage 2 dobry dj, tak sme si trosku zatechnovali.

Tancovali zvacsa cudzinci. Sikmaci asi 4 ostatny z pozdalia sledovali a obcas sa vlnili.

Po vymene dj odchadzame, bo spustil hip hop.

Na ubytku kukame druhy polcas swe vs eng spolu so svedskodanskym parom.

Po futbale spanok, cs dole este klebetila s recepcnou.

Suhrn miest kde a co sme jedli:

The first restaurant we went for lunch is 順富裕刀削麵, and we ordered fried rice and fried noodles

Then after the festival we went to 公正包 for dumpling and xiaolongbao

Naklady :

Ranajky : 30td (mala vajcova placka, ice coffe)
Benzin cez 5l : 160td
Skuter 2dni : 500td (350 na den, share s cs)
Jedlo : 90td
2x Alkohol : 200td
Jedlo : 45td
2xpivo, chipsy : 115td

Tot: 0.07s; Tpl: 0.039s; cc: 11; qc: 26; dbt: 0.0129s; 1; m:saturn w:www (104.131.125.221); sld: 2; ; mem: 1.2mb