87.den - KL,narodne,policajne,textilne muzeum + lake gardens

Malaysia's flag
Asia » Malaysia » Wilayah Persekutuan » Kuala Lumpur
December 2nd 2012
Published: March 26th 2013

Zas budicek kvoli curaniu,tentoraz 7/30 Uplne som dnes zabudol na ranajky, napadlo ma to az o 10/00.

Opat som sa pokusal dostat do narodnej mesity,zas nepustali,pak policajne muzeum.Otvarali az o 10/00,mal som hodinu a pol casu,tak som zbehol do narodneho muzea. Vstup 5r,za 3 velke miestnosti, 4 bola v oprave. V prvej miestnoti bola vystava praveku, boli tu aj kostri, ktore boli umiestnene v zvlast skriniach kde bola stala teplota 18C alebo 18f,nevim bola tam len 18-ka a mozno to ani nebola teplota. Dalsia miestnost je starovek, paradne veci tam boli, zbrane, brnenia, dobove kostimy. Posledna je stredovak,je to o tom ako sem dosli portuglaci, briti. Za tu cenu ok. Vonku pred muzeom je par aut a kociarov + lokomotiva. Pred muzeum je domcek kde su ukazky zo zivota malajzijcanov, sucasnot,minulost. Je to free bolo tu nenormalne vela cinanov,nastastie v hlavnom muzeu nie ale tu bola hotova tlacenka sa nedalo ani hybat.

Odtialto som sa pobral nadchodom do policajneho muzea. Zas som presol planetarium,areal je zdarma,plati sa iba ak sa ide do budovy. V policajnom muzeu som bol jediny navstevnik.Je to opat free a opat super. Vonku su auta,obrneny vlak a lietadlo plus par diel. Vnutri su rozne uniformi,zbrane a vsetko co patri k policii. Jasne,ze som tu pouzil wc,sok,neslo to splachnut,tak som to nechal tak a upaloval prec. Nebola v nadrzke voda a kybel nebol po ruke.

Odtialto som sa pobral do lake garden. Vynikajuci velky park s jazerom.Par ludi tu cvicilo,bicyklovalo sa. Potom som si to namieril do bot.zahrady a tu sa vyvalil na lavicku. Fakt pieklo. Vynikajuce miesto na relax. po pol hodine driemania smer merda squere.

Navstivil som free textilne muzeum. Boli tu rozne kostimy,dobove,sucasne.fakt fajn muzeum. Cestou do ubytka som nasiel centrum pre zber indickych viz.Tak zajtra idem na istotu. Kukol som central market,slabota,vsetko pod strechou,take sterilne.Kupil vodu a jablka a siel na izbu.

Asi pojdem do indonezie,zacnem to planovat,ked tam mam mat sprievodcu. po oddychu som sa vybral jest,jasne,ze je poobede a uz prsi. Vratil som sa pre prsiplast, dal som si nudle s porkom,slabota,preto som si dal este jednohubky. Platil som az 3r,ale zas som skusal nove druhy asi su drahsie abo ma natiahli. Nove druhy noc moc ostanem len pri bananoch.

Potom v dazdi smer stadion a koncert Jennifer Lopez. Kopa ludi a neprestavajuci dazd. Stanky s jedlom,klasika ako u nas len to tu bolo take bez zivota. Rozdavali tu gratis tricka ale len ludom co mali smartphone,kurnik.Zaciatok mal byt o 20/00,jasne,ze to nezacalo cakal som este pol hodku a siel prec,ak by neprsalo ostal by som ale takto mi to za to nestalo. Najlacnejsie listky boli za 168r ale podla mna ludia nemali sancu vidiet az na podium,boli uplne na ovali a podium bolo v strede ihriska,museli cucat len na velkoplosnu obrazovku,blbost o tom neni predsa koncert. Nech uz je leto a na volaky zbehnem.

Po navrate na izbu som zacitil smrad z ponoziek,ale cuduj sa svete,neboli to moje. Uz nech je zajtra,som zvedavy na tie viza. Mal by som sa oholit,rozmyslam,ze si tu dam oprat veci. Uvidime

naklady

nakup - 5.75r
vstup nar.muzeum - 5r
ryza,maso,zelenina,ladovy napoj - 5r
pepsi - 1.9r
jednohubky 9x - 3r
nudle,pork - 7r

fotky

Tot: 0.097s; Tpl: 0.039s; cc: 7; qc: 23; dbt: 0.0123s; 1; m:saturn w:www (104.131.125.221); sld: 2; ; mem: 1.2mb