186.den - tokio (ueno park)

Japan's flag
Asia » Japan » Tokyo
August 2nd 2018
Published: August 5th 2018

Po budicku pisem ruri, ze sa ospravedlnujem jej kamoske a ci by dnes nesla do kina (kamoska). Odpoved som ocakaval, nie.

Vyberam sa do blizkeho parku ueono s tym, ze si tam len niekde lahnem dopisem dennik (meskam asi tyzden, nebolo casu) a len tak porelaxujem

Na recepcii odovzdavam klucik od skrinky kde mam vsetky veci. Fasujem papierik s cislom mojej skrinky, vyhadzujem do kosa jednorazove papuce a hor sa do parku.

Vonku na skapanie.

Prichadzam do parku, tam kvanta ludi a ziadny dobry flek na odpocinok.

Presuvam sa k jazeru, kde kopa velkych lekien, daju sa tu pozicat i lodky.

Padam do tienu a relax.

Vydzal som tu asi pol hodinu. Fakt sa vonku neda existovat (tipujem okolo 35c).

Balim to a ubytko.

Fakt klobuk dole pred tymi vsetkymi turistami co chodia v tomto pekle po vonku.

Na ubytku len spanok.

Neskor opat kontaktujem ruri a rusim zajtrajsie stretko. Mali sme sa stretnut s este jednu babu co sme boli pred dvoma rokmi v kyote. No ona furt nevi ang a fakt nemam silu opat vidiet ruri.

Neskor kontaktujem par cs ludi cez appku.

Asi 10ludi, pozitivum dava jedna polka.

1700 stretko na ueno stanici.

Vonku uz neni az taky hyc ale furt teplo.

Na stanici kvanta ludi ale s polku co studuje v australii sa stretavam v pohode.

V japonsku je 3mesiace.

Hovori trosku po japonsky a dokaze aj nieco precitat (studovala v polsku japoncinu).

Padame do japanskeho fastfoodu. Hadzem do automatu prachy, vychadza mi listok ten davam obsluhe a po chvili uz mam na stole jedlo.

Dalsie stretko cca za 2hod.

Tak ma berie k chramu Sensō-ji.

Ideme pesi po hlavnej ulici.

Pred chramom ulicka s tur. Obchodikmi. Ludi pomenej bo chram je zavrety ale mne aj tak uz chramy nic nehovoria. Som ich prejedeny, berem to rovnako ako u nas kostoli.

V blizkom tur.info centre sa vyvazame vytahom na najvyssie poschodie kde je kaviaren a terasa. Z nej pekny vyhlad na okolie.

V 711 davam prve pivo (event ma nazov beer). Prichadza amik.

Ten dal vyrobit specialne palicky na jedenie pre svojho otca. No specialne, je tam len jeho meno.

Nazad na ueno stanicu. Cestou amik vravi, ze o 20.00 musi byt spat na hoteli. Tak to nechapeme naco isol s nama, je 18.45.

Na ueno sa stretavame s domacim chalanom.

Ten ako vacsina ludi je vo firemnom. Biela kosela, cierne nohavice. Zeny maju podobnu kombinaciu len niektore maju sukne.

Hladame podnik kam zapadnut.

Vsetko full. Je stvrtok vecer a vsetci po robote idu na jedno max dve, bo japonci nist neznesu.

Nakonec sa dari.

Domaci objednava jednohubky a piva.

Neskor prichadza pekna cokoladova australcanka. Kopa srandy.

Japanec uz je nalati, dve piva.

Prichadzaju dalsie posili. 6ks ludi.

Super party.

Najlepsi je kanadan, ten uz ko, nespal 36hodin.

Zaverecna.

Problem s platenim, japonec povedal nech dame po 2000j. To vsetci neakceptovali ( chapem bo dosli neskor), tak japonec doplatil asi 4000j zo svojho.

Vonku vyhadzujeme japonca do vzduchu. Ten cely happy.

Kam dalej. Jedna skupinka chce ist do klubu (vstup 3000j), dalsia karaoke (1000j osoba na hodinu).

Nakonec sa trhame, ja, polka a este jedna skupinka ideme domov, mladez ide do klubu.

Ako fakt 3000j vyhodit len za vstup je pre mna blbost, hlavne, ked v klube bude alkohol este riadne predrazeny.

Dnes fajn zavrsenie vecera.

Uz nech som v indonezii bo tu prechlastam aj galoty a to ma caka este korea.

Jedlo : 450j
Nakup : 286j
Nakup : 501j
Vecerny podnik : 2000j

Tot: 0.035s; Tpl: 0.009s; cc: 7; qc: 23; dbt: 0.0182s; 1; m:domysql w:travelblog (10.17.0.13); sld: 1; ; mem: 1mb