New Photos! Nowe fotki!!!

Asia » India » Uttar Pradesh » Agra
July 6th 2009
Published: July 6th 2009

Finally I managed to download new photos for you guys!! Please check few previous entries as I added some photos there also;-))) Hope you will like it;-))))))))))And please leave some comments as I doubt sometimes if anyone is checking this at all:-(

Enjoy
Agnieszka

Nareszcie udalo mi sie zaladowac nowe fotki dla was kochani!!! Prosze rzuccie okiem na moje poprzednie wpisy bo dodalam sporo fotek do kilku ostatnich wpisow;-))))) Mam nadzieje, ze sie Wam spodobaja i blagam wyslijscie jakies komentarze bo czasem nie jestem pewna czy ktos to w ogole oglada;-)))

Caluski

Agnieszka

7th July 2009

Agnieszko, wszyscy oglądają tylko tak dech zapiera że nie wiedzą co napisac. Piekne zdjecia, pokazujesz nam kawal świata. Gratuluje ci odwagi ale Ty zawsze bylas szalona. I tak trzymaj. Buziaczki
8th July 2009

yes we are :)
and I'm looking forward to reading your travel book when you publish it :)) Next trip will be Around the World in 80 days :)) xx
9th July 2009

Zajebiaszcze zdjecia i nie tylko :-)
Agnieszko! :-) Swietnie piszesz!!!Za tydzien rowniez wybieram sie do Indii :-)
12th July 2009

helow
Aga, zdjecia cudne! Ty sie nie zastanawiaj za duzo, gwarantuje Ci ze ludzie zagladaja (ja mam cie w ulubionych i sprawdzam minimum 2 razy w tygodniu, i zawsze sie podjaram strasznie jak sa nowe wpisy!) Z zazdrosci tylko nie wiadomo, co pisac, bo tu wyscig szczurow i wszystko cholernie drogie! Sama nie moge sie doczekac, az moj luby dostanie papiery (ach te cholerne paszporty, wizy i cholera wie, co jeszcze- naprawde, zajebiscie teraz doceniam fakt, ze urodziłam sie w Polsce... ) i wyciagne go na jakas przygode ;) Pozdrawiam serdecznie! Buziaki!

Tot: 0.411s; Tpl: 0.01s; cc: 12; qc: 57; dbt: 0.0521s; 1; m:domysql w:travelblog (10.17.0.13); sld: 1; ; mem: 1.1mb