Leaving Kaza

Asia » India » Himachal Pradesh » Spiti Valley
August 28th 2010
Published: August 28th 2010

Dnes to bol nas posledny den v Kaze. Nakoniec sme sa rano rozhodli, ze este vyjdeme k ruinam old monastery a do Ki pojdeme az zajtra. Oproti vcerajsku to bol celkom v pohode vylet aj ked prevysenie bolo asi rovnake. Len ta vzdialenost bola o kus mensia. Cesta bola na jednom mieste zasypana a akurat sa ju snazili trosku dobrodruznym sposobom zase sprejazdnit buldozerom. Nejak sme to ale preliezli a konecne sa nam naskytol pohlad aj do udolia za skalnou hradbou nad mestom. Napodiv bolo krasne zelene s malou dedinkou uprostred. Za nim sa uz ale tycila dalsia skalna hradba a za nou nenapadne vykukalo nieco, co urcite nemalo pod 7000 metrov. :-)
Ruiny klastora boli sice male ale bol odtial pekny vyhlad a cele to posobilo malebne, tak sme tam zostali hodinku oddychovat a obratili sa domov. Cestou dole sme este stretli parik americanov na dochodku co uz rok cestuju po Indii. Mali uz co to nachodene a boli velmi sympaticki. Dali nam par typov co si kuknut cestou dalej, tak to vyzera zaujimavo a celkom sa tesime. Len nam treba zratat dni nech to vsetko casovo vyjde. Pocnuc zajtrajskom uz prespavame len po klastoroch a malych dedinkach, tak je dost mozne ze s netom je nadobro koniec az po Shimlu. Este mozno bude sanca cestou spat z Ki smerom do Tabo ked budeme zase par hodiniek stat v Kaze. Ale ktovie. Tak zatial sa lucime. :-)
Nas sef v guest house nas dnes pozval na veceru na nieco co nazval momo a nejak ani netusime co to je, tak to bude prekvapenie. Snad jedle.. :-D

A tymto to riesiliA tymto to riesili
A tymto to riesili

EXPLOSIVES!! :-D
Ciel nasej cestyCiel nasej cesty
Ciel nasej cesty

Kaza old monastery
Ruiny a vyhladRuiny a vyhlad
Ruiny a vyhlad

Moc sa nam odtial nechcelo :-)
Posledny pohladPosledny pohlad
Posledny pohlad

na nebetycnu horu nad udolim a slo sa dole :-)

Tot: 0.146s; Tpl: 0.012s; cc: 12; qc: 65; dbt: 0.0948s; 1; m:domysql w:travelblog (10.17.0.13); sld: 1; ; mem: 1.2mb