שלום מאינלייק!!!!


Advertisement
Burma's flag
Asia » Burma » Mandalay Region » Inle Lake
June 22nd 2007
Published: June 22nd 2007
Edit Blog Post

שלום לכולם!

אז אחרי עוד 14 שעות נסיעה מפייחות וקשות אנחנו באינלייק. הכביש היה די מזעזע, מלא בורות וכאלה, והאוטובוס המפנק שהבטיחו לנו עם מזגן וכאלה, היה בסדר, בחצי השעה הראשונה, עד שהתקלקל המזגן.. בקיצור, לילה לא משהו, אבל עברנו גם את זה... (:

בכל אופן, נדרש לנו יום התאוששות מהנסיעה הקשה, שבו ישנו בעיקר, והבוקר יצאנו לשייט במקום שאמור להיות אחד המקומות היפים בבורמה - אינלייק.

השייט היה אחת החוויות המדהימות! שטנו בסירת עץ מגניבה שנראית הכי עתיקה שאפשר, והגענו לכפרים צפים - כפרים מקומיים שפשוט אי אפשר לעכל שאנשים באמת חיים בהם. לכולם פה יש בית מעץ שיושב ממש מעל המים של האגם וכולם פה זזים ממקום למקום בעזרת סירת עץ. למתקדמים יש מנוע, ולאלה שפחות יש פשוט משוט קטן.
אז אוכלים פה הרבה ירקות, שרובם גדלים על שיחים שהמקומיים הצליחו להצמיח על המים ואת כל שאר המצרכים מביאים מהערים שבסביבה. חוץ מזה ראינו פה מפעל לייצור בדים מסיבים של פרחי לוטוס שצומחים פה באגם. לא להאמין עד שלא רואים את זה בעיניים. משםהמשכנו למפעל לייצור סיגריות. מפעל... 4 נשים שעובדות נון סטופ כמו מכונות ומכינות סיגריות מעלי בננה וטבק מקומי. פשוט אדיר.
בין לבין ביקרנו גם בשתי פגודות. אחת מהן הייתה פשוט מדהימה ביופיה. תראו את התמונות ותבינו. גם שם נתקלנו בתופעה הלא נתפסת של אנשים שמצפים את הפסלים שלהם בעלים של זהב טהור. בטוח שיכלו לעשות עם הכסף שלהם דברים הרבה יותר טובים, אבל אי אפשר להתווכח עם אמונות..

אחר הצהריים חזרנו מהשייט, עייפים אך מרוצים , ועם המון תמונות וחוויות בלתי נשכחות. רק חלק קטן מהתמונות יכולנו להעלות לפה..

מחר אנחנו נשארים לעוד יום של סתבלט פה ואז ממשיכים לתחנה הבאה - באגאן.

עדכונים בקרוב.Additional photos below
Photos: 19, Displayed: 19


AdvertisementTot: 2.466s; Tpl: 0.054s; cc: 20; qc: 108; dbt: 0.0619s; 2; m:saturn w:www (104.131.125.221); sld: 3; ; mem: 1.5mb