Kaza

August 25th 2010
Published: August 25th 2010

StupanieStupanieStupanie

Niekde tam dole je Manali
Zazraky sa deju, sme v Kaze a maju tu internet! Je to mensi zazrak, lebo tu momentalne nejde ani len elektrika a v celom meste je tma. Este ze tu maju generator. :-)
Ale tak ideme od zaciatku. Rano o siedmej sme stepovali pred hotelom a cakali nas shared taxi. Trvalo to polhodku ale nakoniec prisla nejaka podozriva dodavka bez poznavacich znaciek neurciteho typu. Nase prve pochybnosti boli ale rychlo zahnane, lebo to co to auto dokazalo cestou je neuveritelne. Cesta bola este o dost horsia ako sme cakali. Casti boli zavalene, od Manali kopa blata, na druhej strane zase ziaden asfalt, len kamene a prach. Vacsinu cesty na jednej strane hlboky zraz a na druhej skalna stena. Za vsetko hovori ze cela cesta trvala desat hodin a bolo to len 200km. Sme ale celkom radi ze sme zohnali takyto odvoz, lebo ist lokalnym busom, tak sme asi este na ceste a otazne je ci by vobec presiel.
Kaza je este mensia ako sme cakali. Je to zapadnuta dedinka obklopena horami. Deli sa na New Kaza a Old Kaza. Old je jedna zapluvana spinava ulicka obklopena obchodikmi a restikami, New je skor admisitrativna a trosku vzdusnejsia cast, kde sme sa nakoniec
StauStauStau

Trosku sa nam kazi cesta
ubytovali. Zistili sme ale ze nas Lonely Planet pre Indiu je uz asi trosku neaktualny, lebo to rozdelenie na New a Old nas trosku prekvapilo. Ale ze nieco nesedi sme si mysleli uz v Manali ked sme nevedeli nic podla planu najst.. :-D
Zajtra si to tu chceme dokladnejsie pozriet, aklimatizovat sa na nadmorsku vysku a vymysliet co podnikneme. Ale uz sa cosi neurcite crta. Ale o tom az nabuduce. Bodka na zaver, akurat sme boli na veceri a stol vedla nas sa stazoval ze ma nejaky sladky rezen. Nakoniec sa ukazalo ze kedze nemali struhanku, pouzili rozdrvene ovsene vlocky. Jahodkove.. :-D

Pohlad z okienkaPohlad z okienka
Pohlad z okienka

Takato bola vacsina cesty
VlajockyVlajocky
Vlajocky

Iginova laska! :-D
Kusok od KazyKusok od Kazy
Kusok od Kazy

Samotna Kaza nabuduce :-)

26th August 2010

Zdar chlapi, drzte sa... IGI nezabudni poslat pohladnicu do kanclu.. Ked maju internet musia mat aj postu :) Uzite si to tam.... ;)
28th August 2010

Re:
Neuveris, ale posta tu nie je, len ten net. :-D Ale daj cislo kanclu a poslem zo Shimly. Nepamatam si ho.. :-)
30th August 2010

A to si ani Igi nepameta cislo vlastneho kanclu??? Katastrofa... takze posielajte na B203... Drzte sa tam a blogujte dalej... dobre sa to cita v praci pri kavicke :D ZDAR

Tot: 0.092s; Tpl: 0.01s; cc: 12; qc: 30; dbt: 0.0563s; 1; m:domysql w:travelblog (10.17.0.13); sld: 1; ; mem: 1.1mb