Teate..

Malta's flag
Europe » Malta » Malta
July 23rd 2008
Published: July 23rd 2008

.. see ärritab MEID, et te meile üldse ei kirjuta. Ma ei hakka kirjadest ja emailidest rääkimagi. Kirjutaks siis vähemalt kommentaare, et me teaks, et meil vähemalt mõni sõber on veel, aga ei .. EI! VAIKUS, ainult vaikus. Oeh, täna lähme nuttes tööle.

Aajaa! Kolmapäev on täna? Igatahes oli ärkamekell4-sööme-vaatamefilmi-lähmetööle päev. Võimas.

Ouuu, pillllte panime fotkisse!

Tegelikult ei ole asi nii hull.

Tsau!

23rd July 2008

Keegi pole teid unustanud!!!
Armas Kristi ja minu-saatusekaaslane(!!!)-Liis! Viimane kui üks energiavaru (pärast 11 tunnist tööpäeva) on kokku kogutud ja siit tuleb minu "loodetavasti-jääte-rahule" amatöör postitus. (küsite miks? seks, teie blogi on v i i m a s e p e a l ning kui keegi annaks sellele kõvaköite, oleks see mu öökapiraamat, jaa). Ma olen kade teie peale (õigustatult, eks?). Ise rügan siin rõivapoes 11 tundi jutti hilpe kokku lappida, ei mingit mõnu. Aga teadke, Espritis on teil käpp sees, ehk siis kui kunagi uut pluska-do-pupkat vaja on, andke aga teada - 20 prossa soodustust, pole probleemi! Muide kõige bossim boss on keegi Kaufmani nimeline. Kas on tegu Kariina ema/tädi/või kellegi kolmandaga? Kristi, on sul infot? Okei, ja vot. Kõik kliendid on lihtsalt põrsad (see pole mingi Malta-kiiks ainult). Ja mitte lihtsalt põrsad, vaid rahvusvahelised! Soomlased ja venelased, muud varianti pole. Eestlasi poes ei käi - Norde Centrum ikkagi, niiet ma olen plindris, kui keegi mind kõnetab. Mul juba kurt-tumma klienditeenindaja maine küljes. On põnev lugeda? :D Nii okei, .. ammm.. täna oli üle aasta ilus ilm (millest ma sain osa hommikul umbes 15 minutit, enne bussile astumist ja õhtul ka nipet-näpet, ülejäänud aja veetsin kõva-konditsioneeriga-urus ehk tööl). Kuumalaine pidi jätkuma, nii paar päeva, lausa luksus. Teile külla ma ei jõua, pagan. Suuremat sorti tuusik leiab aset alles pärast seda kurikuulsat nip/tucki, okou (muide, Liis, kas sina kardad ka? aaa, ja mul tehakse ikka puhas-vuuk, tahetakse mõlemat lõuga opereerida, no ma ei tea, tänu taevale mul kolmandat lõuga pole, nad läheks sellele ka kallale, rääkimata neljandast). Hmmm, andke andeks, ma ei oska rohkem midagi asjalikku kirjutada (mitte, et see eelnevgi jutt asjalik oleks olnud, aga ehk tuju tõstab ikka või midagi taolist :D). Kui teil küsimusi tekib, siis tulistage, Räägin kohe. :D Millal kaks kanget Eestimaa pinnal maanduvad? Kirjutage veel hästi palju, eks! Kui keegi teine teie blogi ei loe (milles ma sügavalt kahtlen), siis ma võin vabalt ka üksiküritaja olla siin! Olge mõnusad.. ja hoidke ennast (issand, mis inimestega te seal maid-ja-puid jagama peate!)! Parimat! Otto-Triin, ups Lotte-Triin (Aino elu-parim-nali noh, mõistad Kristi, eks! ;))
24th July 2008

Tsaauuu, Lotte-Triin!
Kuule selle lõuavärgiga on nii, et mul on veel üle aasta aega, aga junn on juba praegu üsna jahe (jaaa, on küll kohutavalt kole väljend). Su neljast lõuast on küll kahju. Minu ortodont saatis mind kirurgi juurde saatekirjaga, kus pakkus välja, et paneks ka kohe mõlemad lõuad müüki, aga kirurg oli õnneks mingi normaalne mees ja ütles, et piirduks ühega. Malta-eluga on ainult see, et põhimõtteliselt on meil töö-öö-elu. Täna jõudsime jälle hommikul pool9 magama või midagi. Mis jälle, varem polegi nii hilja olnud vist. Igatahes, Kris kütab edasi nüüd! Kallis Otto! Tore sinust kuulda. Veelgi toredam, et sul selline vahva 11-tunnine-tööke on :) Kariina ema/tädi/sugulane ei tohiks sul seal küll olla, ilmselt on neid Kaufmanne jalaga segada. Ma nüüd ei teagi, kummad on hullemad, kas soome-vene kliendid või meie hispaanlased. Ma pakuks hispaanlasi, sest enamjaolt on nad siin purjus ja lõunamaiste kommete kohaselt ei piirdu normaalse hääletooniga, vaid räuskavad, karjuvad ja laulavad oma "espanjool, espanjool" laule. Ma loodan, et see sinu hispaania mies oli väheke rahulikum. Sulle selline räuskaja küll kõrvale ei sobi :D Tavapäraselt ärkasime siin kell 16 ja nüüd vaatame paar tunnikest filmi ning kütame uuesti tööle. Ole siis mõnus ja head hilpude pakkimist :) Musi-kalli, oli tore sinust kuulda, Liisu ja Krissu

Tot: 0.109s; Tpl: 0.014s; cc: 9; qc: 55; dbt: 0.0689s; 1; m:domysql w:travelblog (10.17.0.13); sld: 1; ; mem: 1.1mb