11.08.

November 8th 2007
Published: November 8th 2007

hali
ujabb rettenetesen hosszu nap a korhazban, 7tol 7ig, mint hajdan az ITO-n...😊
de ma voltam COPD-klinikan, az jo volt, mert ott egy olyan no magyarazott, akinek ertettem a beszedet...aztan megint mentunk kajalni, gyakoroltam a palcikaval evest, amin sokat nevettek a tobbiek, dehat en nem igy szulettem...delutan vegelathatalan vizit, persze en csak neztem ki a fejembol, de csak vege lett es este elmentunk a 3 rezidenssel chinatownba, tok rendesek, hogy elvittek, jol bekajaltunk seafoodbol, ha sikerul felraknom a kepet, akkor lathatjatok is. amugy itt nagyon erdekesen esznek, mert eloszor is sosem esznek hideg kajat, reggelire is meleget es nincs olyan, hogy leves meg foetel, hanem mindenki rendel vmit, azokat kihozzak es leteszik az asztal kozepre, majd mindenki eszik mindenbol. igy ma ettem halas-gombas-shrimpses csipos levest, vmi halat, currys shrimset meg polipot. es persze minden tocsog egy lehetoleg borzalmasan eros szoszban...szoval minden nap csiposet eszem, es nagyon finomakat, akik ismernek, azok tudjak, hoy nagy elorelepes ez nekem a gasztronomiaban... desszertnek pedig egy tal sokfele gyumolcsot ettem jegkasaval nyakonontve, a vicces az volt, hogy egyik gyumolcsot sem ismertem, ha ugyan nem allatok voltak, mert egyk masik nagyon ugy nezett ki...kong, a rezidens fiu meg formalinban pacolt tehenszemeket evett, bar azt allitottak, hogy az is vmi gyumolcs. a lenyeg, hogy chinatown nagyon nyuzsgo, hangos, piszkos, illatos-budos, es csak olyan etelt lehet kapni, amirol fogalmad sincs, hogy az mi. nekem legalabbis. persz emegint nem tudtam fizetni semmit, a taxit se, mert azzal mentunk, az egyebekent nagyon elcso, mert ha nem ver at a taxis, akkor az otthoninak kb a negyede, ha nem olcsobb. (elso 2 km 200 ft)
na megyek aludni, joejt

8th November 2007

a vacsitok még hagyján, de komolyan ettél ebbQl a "desszertbQl"??? gondold át minden falat elQtt, hogy miket eszel meg, jó??? és szólj ha kell aktív szén :-) puszillak, vigyázz magadra
9th November 2007

ahhh nagyon fincsi volt! es meg nem is volt hasmenesem egyaltalan, remeljuk nem is llesz, szentabletta az van nalam... remelem wolfot elviszed majd sorozni annak alkalmabol, hogy FELVETTEK REZIDENSNEK!!!!!!!
9th November 2007

ígérem elviszem :) , csak elQbb egy belgyógy szigorlat :( és aztán duplán ünnelepünk

Tot: 0.08s; Tpl: 0.01s; cc: 5; qc: 45; dbt: 0.0589s; 1; m:domysql w:travelblog (10.17.0.13); sld: 1; ; mem: 1.1mb