Bangkok, lekcija 1

Thailand's flag
Asia » Thailand » Central Thailand » Bangkok
January 19th 2007
Published: January 19th 2007

Siddharta in personSiddharta in personSiddharta in person

Menihi v ultra-moderni in meni osebno zelo ljubi oranžni barvi na vsakem vogalu. Tale se je izneveril in ni bos.
Pa ponovimo, kar semo se naucili danes:
- Vsem Slovencem lahkopopihamo na duso, ce izpostavimo, da so boljsi vozniki od Tajcev. Kot kaze, tu nihce ne uposteva pescev, rdece luci, smeri voznje, prometnih omejitev in maksimalnega stevila ljudi na vozilo. Trobljenje je, izjemoma, zelo dobrodoslo v tem primeru. Kaos zastane v primeru, ko se na cestiscu pojavi policaj. S tajskimi policaji in vojaki ni sale.
- Menihi dejansko hodijo naokoli v kricecih oranznih oblacilih, sem in tja se vidi tudi kaksno v belo odeto nuno. Stevilo figuric bude na sto in en nacin ne oblvadujejo niti trgovci, ker jih imajo v prodajalnah vecinoma se zavite v celofan in obupno natlaceni gledajo ven nekje iz zadnje shrambe.
- Ko si ze desetic v minuti obrises svic s cela, ti je za vse ze vseeno in zacnes v tem do neke celo uzivati. Zelo narobe.
- Ne spustiti Ive na food market. Obstaja velika verjetnost, da zapravi ves svoj denar. Hvala bogu so kuharice v tajscini.
- Lepo je biti tajski kralj. Pripada ti castno mesto nad vsemi woki, blagajnami in shrambami. Ce imajo tvoji podaniki svojevrstno zilico, lahko pristanes tudi na uri, salci, krozniku ali koledarju. Skoraj ti gre bolje kot Playboyevim
MmmmmmmmmMmmmmmmmmMmmmmmmmm

Fried crabs anybody? Maybe chicket feet next door ...
zajcicam, ki visijo na zadnji strani vrat v prostorih tipa Dnevnikova vratarnica.
- Najtezje je najti kafic z dostojno kavo in zelenim cajem. Najlazje je najti vsakrsno koli obliko mesa, tudi tisto, za katero si se v nocnih morah ne upate priznati. Menda so stvari uzitne: Tajci so videti vec kot zadovoljni in zdravi.
- Velike ulice na zemljevidu lahko pomenijo zanikrne potke in obratno.
- Lubenica. Za vsakim vogalom. Ali moram sploh se kaj dodati?
- Bangkok je kraj za uresnicevanje otroskih in, priznajmo si, odraslih sanj. Brzdam se, da ne pokupim vsek Hello Kitty izdelkov, zato se basem z mangostini in liciji in v mislih se mi valijo spomini nekih let, se ne tako zelo davno tega, ko sem isto pocela v svoji sobi. Mislim, da se bom jutri zagrizla v kaksen kokos, ananas, papajo, starfruit ipd. Seveda vse kot dodatek lubenici.
Lekcija je koncana. Ker nismo povsem prepricani o svojem znanju, bomo marsikatero izmed nastetih tock jutri ponovili. Mogoce dodamo se kaksno foot massage ali facial za 200B (pred popustom), pa Patpong (od vancouverskih gay club nights je minilo ze kar nekaj casa!) in Chatuchak market.
I love my life.

Skelet konkurencaSkelet konkurenca
Skelet konkurenca

Vse moje punce: al' bolš je tole al' Skelet, ne bi vedela ...
Khao San Road feverKhao San Road fever
Khao San Road fever

Hate it or love it - I love it! Khao San Road kaos je samo eden od kaotične mikroklime Bangkoka.

19th January 2007

Oj, prov lepo brat kako uzivas. res dobr tole pises. Kratko, zgosceno, ... sit morm nehat hvalit, da ne bom spet kao prevelka tvoja fanica izpadla. LPm
21st January 2007

HEJ!!!! Kok se mata dobr!!! AMpak mene zanima samo, e sta že vidli Špelo iz atomik harmonik. :) Pridni bodta!!! PAPA
23rd January 2007

Eva4 Is HOTTT!!!
I think you are soooo hott when you type in gobbly gok. If you new engaresh you type some sooo all your homies in Australia could check out your travels too... I will try to use a converter on a bit an see how it goes... Love TP http://blinky2025.blogspot.com

Love the aussies-wannabes
Tony Pizza, admit it you miss me and my lovely Slovenian!! :) Dont worry, there will be pics online soon (or at least, in a month) so tell yo aussie homies not to give up, aite? Btw, I keep hearing this bird here and I SWEAR it sounds like it's saying FOR REAL, FOR REAL ... I keep noticing myself LOL-ing. :) True dat! keep it real yo
24th January 2007

Ej komplimentov ni nikol prevec :) ce se pa ob tem naucis se kej novga o tujih kulturah, je pa sploh super. :) upam, da se mas fajn in da ne garas prevec namest mene in da so fotografi znosni ... ce ne jim sam zagroz da jst kmal pridm, pa bojo spet vsi prjazni! :) mej se
24th January 2007

stara nc ne bo, sam suhe tajcice, nobenih prsatih blondink ... jeba! :)
25th January 2007

še enkrat
ne vem, kam je zbežal moj dolg komentar, ki sem ga prej napisala. skratka, e ga nisi dobila, FOTOGRAFI RULES:) Ti kr PODALJŠI Tajsko. Pa preselila sem se na ND, stran od DV. Upam, da ne zameriš, ker sem dala Kekcem link od tojga bloga? lpm
25th January 2007

še še enkrat
Aja, šit matr sm blond. Vidm, da to ti dodaš, al pa ne. Tle v slo je sneg. :)

Tot: 0.054s; Tpl: 0.012s; cc: 7; qc: 22; dbt: 0.031s; 1; m:domysql w:travelblog (10.17.0.13); sld: 1; ; mem: 1mb