אינברקרגיל - אנחנו אוהבים אותך!!!


Advertisement
New Zealand's flag
Oceania » New Zealand » South Island » Southland » Invercargill
January 18th 2007
Published: January 24th 2007EDIT THIS ENTRY

אוייי... אז ממה נתחיל..
ככה:

קמנו לנו אתמול בבוקר בידיעה שאנחנו הולכים לישון באיזה היט איפשהו ליד אינברקרגיל. אלא שגילינו באמצע הדרך שהוא לא ממש ליד, אז ביטלנו אותו והזמנו לנו מקום באכסניה שנמצאת בעיר עצמה. באסה.

כשהגענו לאינברקרגיל עדי גילתה שהיא לא העיר הכי דרומית בניו זילנד, כי יש איזה מקום שנקרא בלאפ, 22 ק"מ מהעיר שהוא באמת הכי דרומי. ושאנחנו נפסיד אותו?? מה פתאום! אז נסענו לבלאפ. ובלאפ נראית כמו שהיא נשמעת, ישנה ומשעממת. כשהגענו לחוף הים, לקצה העיר די התאכזבנו מהמקום, למרות שאפשר היה לראות באופק את סטיוארט איילנד (עוד אי ממש נחמד שנמצא 35 ק'מ מהאי הדרומי של ניו זילנד), אז החלטנו פשוט לשבת לנוח קצת ולהכין לנו ארוחת צהריים נחמדה. מיד כשסיימנו לארגן לנו את הארוחה ניגש אלינו איזה ניו זילנדי חביב בשם ויני שמזכיר בצורה מדהימה את זאב רווח, והתחיל לשאול אותנו מאיפה אנחנו וכאלה..
תוך כדי שיחה הוא גם שאל איפה אנחנו ישנים הלילה וכשסיפרנו לו שאנחנו ישנים באכסניה באינברקרגיל הוא אמר שפשוט חבל לנו לבזבז כסף והציע שנבוא אליו הבייתה ונישן אצלו בחינם. האמת היא שבהתחלה די חששנו. כי זה היה נראה ממש ממש הזוי, להזמין אותנו אליו אחרי 5 דקות הכרות, אבל אחרי שהוא הכיר לנו עוד זוג תיירים גרמנים שגם כן ישנים אצלו, החלטנו לקחת את הסיכון.. וזה היה שווה את זה!!! כל כך כיף פה

מהרגע שהגענו הוא לא הפסיק לדאוג לנו ולפנק אותנו. פשוט בנאדם מקסים.
השיא היה היום בבוקר, כששאלנו אותו איפה אנחנו יכולים למצוא רדיו לרכב שלנו, כי איכשהו קנינו את הרכב בלי, והוא פשוט הלך והביא לנו רדיו שיש לו במחסן והתקין לנו אותו!! יששש!!!

בכל מקרה, כל כך סבבה פה שאנחנו נשארים גם ללילה הזה ורק מחר ממשיכים מפה הלאה, לכיוו הקייטלינס.

נשתמע משם.


Additional photos below
Photos: 6, Displayed: 6


AdvertisementTot: 0.36s; Tpl: 0.01s; cc: 28; qc: 125; dbt: 0.141s; 125; m:apollo w:www (50.28.60.10); sld: 2; ; mem: 6.7mb