06.05-06-07.

Europe » Sweden » Uppsala County » Uppsala
June 7th 2008
Published: June 8th 2008

Hű kicsitelmaradtam 😊
na csütörtökön egész nap önálló projectwork volt, mindenki dolgozott a saját részén, aztán este el akartunk menni acsoporttal a stockholms nationbe, mert záróbuli volt, de akkora sor volt, ami fél óráig nem is mozdult, lökdösődő svédek, marcona rendőrök, szóval aztán feladtuk és elmentünk a norralandsba vacsizni, mindenki aranyos volt, vicces volt, ahogy a breon a maga stílusában többször is beszólt a franciáknak, hogy "english please!!!" és amikor 11 körül hazafelé tekertünk még mindig hatalmas sorvolt...na aztán pénteken itt nemzeti ünnep volt, mm júni 6., de nem ünnepelnek semmit, mert ezek a népek itt annyira semlegesek,hogy örülnek, hogy nem kell dolgozni menni, ennyi. nem igazán hisznek se hazában, se istenben, de semmiben. de mi, a munka hősei dolgoztunk, vagyis kb...elmetünk az indiai pajtik lakására, gyakoroltuk a kis színdarabokat,amik fellesznek véve,vicces, harmadik szerepem egy amerikai misszionárius :D
delután meg olvasgattam a napon,olyan szép idő van!!!
este meg elindultunk az ír lányokkal a snerikes nationbe, de nem jutottunk messzire, mert fiona, aki vanessát jött meglátogatni nem tudta, hogy van kontrafék, arra viszont hamarrájött, hogy az első fék nem működik 😊)) szóval az első jelentősebb lejtőnél berongyolt az erdőbe, persze elesett, szanaszétrepült a napszemüvege meg a ruhája is eléggé dezorganizálódott, vanessa az első ijedtség után nem túl kedvesen röhögőgörcsöt kapott, amit nekem is nehezemre esett visszatartani, mert tényleg annyira komikus volt...a bicó meg szétment, a kereke inkább formázott nyolcast mint kört, szóval ők aztán busszal jöttek be és később már szegény fiona is képes volt nevetni a történteken 😊)) hátígy indult az este és hát a sérüllésmentes helyváltoztatással később is akadtak problémáink,de ez inkább volt köszönhető az elfogyasztott söröknek,mint holmi bicikliknek,de mindenki épségben hazaért 😊
ma reggel meg kicsit nehezen indult anap, de fel kellett keljek, mert a folyósóról 3 emberrel bementünk stockholmba a skanzenbe, ahol ugyan már jártam kingával, de jó volt, mert szép idővolt meg aranyos állatok 😊
aztán este visszajöttünk és vcsitfőztem (vagyis égettem oda) és focit néztünk.

Tot: 0.08s; Tpl: 0.009s; cc: 8; qc: 52; dbt: 0.052s; 1; m:domysql w:travelblog (10.17.0.13); sld: 1; ; mem: 1.1mb