Google Adwords

Poland's flag
Europe » Poland » Lódz Province » Biala Rawska
July 2nd 2010
Published: July 2nd 2010EDIT THIS ENTRY

Kampania sponsorowanych linków w Google to bardzo wydajna odmiana reklamy internetowej, która umożliwia portalowi pojawienie się na pierwszej stronie wyszukiwania w formie linków sponsorowanych na promowane hasła. Gdzie tkwi sukces tego typu reklamy? Otóż, jest ona wyjątkowo efektywna i trafia zwłaszcza do grona tych osób, które są poważnie zainteresowane naszymi wyrobami czy usługami. Kampania GoogleAdwords wyświetla reklamy użytkownikom, którzy szukają w sieci informacji związanych z działalnością naszej firmy. W zależności od wybranej strategii, po wpisaniu w wyszukiwarkę konkretnego hasła, nasza reklama pojawi się po prawej stronie lub ponad zwykłymi wynikami. Aby rozpocząć efektywną kampanię linków sponsorowanych Google AdWords trzeba odnaleźć specjalistów, którzy zadbają o pozycjonowanie witryny w internecie. Systematyczne reklamowanie się w wyszukiwarce, która ma zasięg ogólnoświatowy daje niepowtarzalną szansę zdobycia wielu klientów. System opiera się na modelu PPC, czyli płacimy za kliknięcia w reklamę. Największym pozytywem tej e-reklamy jest to, że wyświetla się ona dopiero wtedy, gdy dana osoba poszukuje czegoś konkretnego - tym sposobem dociera zwłaszcza do osób zainteresowanych naszą ofertą. Kampania Google AdWords oddaje do naszej dyspozycji swoisty panel ze statystykami. Świetnie wiemy, jakie frazy zachęcają do klikania w reklamę i płacimy tylko wówczas, kiedy ktoś kliknie w reklamę i przejdzie do naszego portalu internetowego.

Tot: 0.196s; Tpl: 0.01s; cc: 8; qc: 58; dbt: 0.054s; 58; m:apollo w:www (50.28.60.10); sld: 2; ; mem: 6.4mb