WARNING: POOLIK POSTITUS.

Malta's flag
Europe » Malta » Malta
July 22nd 2008
Published: July 22nd 2008

Oi jiiibus, jälle oleme suurema augu tekitanud, aga tõesti pole justkui aega viimasel ajal.
Reedel oli mul vaba päev, Kris pidi töötama Melliehas. Küttis juba varakult sinna. Mina luuserdasin kodus, Emil oli ka tööl, nii et sain omaette lakke sülitada. Tegin kaks tunnikest und ja kell 12 öösel ärkasin ja otsustasin ikkagi Paceville'i avastama minna, kuigi tuju just vägaaa ei olnud. Luusisin kohale. Kuna oli reede, siis oli miljooon inimest tänavatel ja vaatepilt päris nukker, sest no ikka küte käis. Fuegosse hiivasin end ja seal oli ka ikka metsikult rahvast. Katusel olid Gianni ja uus vene tüüp, kelle nimi on kõigi eelduste kohaselt Rustam. No ta on ikka omaette ooper. Ta otsustas, et kõigi naiste lemmikjook on Campari ja laksis mulle ühe kange koksi apelsinimahlaga. Selgus, et kõigi naiste lemmikjook ei ole mitte Campari. No sellest sai kõrini, tahtsin rahu ja vaikust, nii et läksin kuskile mere äärde luusima. Päris randa ei saanud, sest kuradi hispaanlased olid jälle platsi vallutanud. Istusin vaikselt kuskil imelikus kohas ja ikka roomas kuskilt mingi itaallane välja, kes üritas kõigest hingest minuga juttu puhuda. Inglise keelt ta küll ei mõistnud, aga ega ta ju seepärast ära ka läinud, ooooo ei! Mul sai siiber ja läksin tagasi Fuegosse, kus oli jätkuvalt igav. Otsustasin kojumineku kasuks, haarasin teelt ka ühe Nutellaga krepi (jaajaa, ma tean, et kõigil ila tilgub) ja liikusin vaikselt tsentrist minema. Teel kohtusin ka ühe väga purjus ja väga eksinud poisuga, kes ikka tõesti ei jaganud matsu, et kuhu ta minema peaks. Jõudsin koju, Emiilike juba tudus vist. Hakkasin Krisi arvutist mingit filmi vaatama, sest no kell 3 öösel magama minna?? Eiei, see on liiga vara. Kris jõudis ka üsna varakult koju, Mellieha oli meeldivalt/mittemeeldivalt mõttetu olnud. 6-7 ajal tegime und.
Laupäev oli meil mõlemal Mellieha päev. Mälu ütleb, et me ei teinud täpsemalt mitte kui midagi peale magamise ja söömise ja siis läksime tööle. Dave'il oli vaba päev ja seega oli manager tol õhtul Gail, kes on Francine'i tütar. Kris oli main ja mina pidin (raisk) välibaaris olema. No enam mõttetumat baari ei ole olemas. Balti jaamas on ka põnevam elu (seda nagunii vist). Nelja tunni jooksul umbes 20 klienti, misss mõtttes?! Prantslased õnneks käisid õues minuga juttu rääkimas, nii et ma päris ära ei surnud. Nad olid ka ainus põhjus, miks ma vist ellu jäin. Kolmest pandi mind kinni ja tegin rõõmutantsu. Selleks ajaks oli meie tore manager ennast keskmisest rohkem täis joonud ja tuikus päris kõvasti. Ülejäänud aja passisin main bari juures, kus kiilakad vanamehed Krisile silma tegid. Vaikselt voolas rahvas välja ja kunagi peale viit tuli ka auto meile järgi. Seekord toodi meid otse koju, helljees.
Pühapäeeev oli taas sööme-magame päev (vist?) ja õhtul oli tööleminek jälle. Olin gazebos ja tahtsin Rustamit mõrvata. Krisil oli vaba õhtu, nii et nad tegidki Emiliga lõpuks plaani teoks ja tellisid Pizza Hutist pitsa ja vaatasid There Will Be Blood'i, mis nende sõnul oli ikka päris igav. Kris kui tuntud hull naine võttis mingi nelja ajal jalad selga ja tuli Fuegosse, nii et saime koos koju tulla.
Esmaspäeev ei olnud sööme-magame päev, kujutate ette?!?! Panime kella üheks endale äratuse ja veerand kolm vedasime end isegi kodunt välja ja läksime randddaaaaaaa!!! Teelt ostsime ka kaks Strongbowd ja rannas nautisime elu, helljeees. Me pole rannas sada aastat käinud ja üldse pole midagi teinud, nii et see oli khuuls.

AAAAAAAAAAAA, jätkame homme, ma pean TÖÖÖLE MINEMA!! Väljas on metsik tuul ja me peaks terrassil töötama. Eks näis, mis saab. JOU

Tot: 0.081s; Tpl: 0.009s; cc: 5; qc: 51; dbt: 0.0553s; 1; m:domysql w:travelblog (10.17.0.13); sld: 1; ; mem: 1.1mb