macka490's Guestbook

4th February 2011

Maca, toto nam tusim robis naschval :) akurat som chvilu po obede a po kave a mam takuuuuuuuuuuuu chut na sladke ze dovi...uplne uzasne to vyzera a nechcem radsej ani vediet ako to chuti. No nic, necham zajst chut a pokracujem v praci :( zase raz :( tak si uzivaj este co to da a nezabudni, ze ta vsetci s nedockavostou ocakavame :) papa Erika
homar - Lobster

:D
To je ziveeee ?? :D
dokonala gycovost :-)

ako z filmu ..
tak toto je ako z filmu ozaj :-)
a este raz Bondi Beach

Uluru o 18:40

vuaaav :-)
australske slniecka :-)

nadherna atmosfera :-)
Maci krasa, ta atmosfera srsi z fotky , vslatne zo vsetkych :D paraada
30th January 2011

SLINTAAAAAM @_@
No sesternica moja, som velmi hrda na tvoje spisovatelske crevo schopnosti, len tak dalej :) :) !!
26th January 2011

cauu, citame tvoje zazitky jeden za druhym, zavidime a prezivame setko (aj ked s meskanim a nie nazivo), normalne tie pribehy hltame, ale vysvetli mi prosim ta kde je ta tvar aborigenky na tej fotke, oni musia byt hrozne prisery :D pozdravujeme mate, lenka
25th January 2011

Macaaaaa
Maca, to je uplne ze neskutocne,neuveritelne,uzasne,perfektne,proste neopisatelne :) a to tam ani nejsom :) len si to vsetko predstavujem a je to akoze dokonaleeeeeeee. Velmi ti zavidime vsetci a s nedockavostou kazdy den pozerame tvoj blog ze co nove pribudlo :) Zavidime samozrejme v tom najlepsom....nam tu dneska cely den snezi,takze ked citam o tvojich 40 stupnovych teplotach,tak si vies predstavit ako sa ja asi tak mozem citit...hreje ma akurat ta predstava a vypeckovany radiator :) Tak si to tam uzivaj a nezabudni, ze s nedockavostou ocakavame dalsie nove infosky a samozrejme fotecky :) papa Erika + baby :) P.S. Dala som ti tento coment uz raz,ale nikde ho nevidim,tak reku skusim znova,dufam ze tento krat uspesne :) alebo keby si ho ty nahodou videla 2x,tak sa necuduj,to som dala ja - blondinka :)
25th January 2011

Macaaaaa

a vies preco? ...
Draha, spalila si si nos? A vies preco? Lebo nas tu svojimi fotkami a reportom z Australie, v ktorej moze byt kolko? Tak 30 stupnov? No: iritujes! Pre zmenu Ti zreportujem stav ovzdusia a teplot na Slovensku. Dnes sychravo, rano hmlisto, na obed tak isto a vecer tma. Kazdopadne. Ked si na plazi, mas si dat dobru pinakoladu. To je osvedceny recept proti spaleniu nosa :) Avsak. Aj napriek tymto mojim reciam, kraasne plaze su tam, kraasne more /pardon - ocean/ a dakujem, ze mi do tohto slovenskeho pocasia vnasas trosku optimizmu. Inymi slovami, uz sa tesim na leto :)

radsej opatrne ...
Draha, tento nazov commentu nenaznacuje to, ze mas byt opatrna v jedeni, ale nechci ma nastvat, ked mam chladnicku prazdnu, v dome ani omrvinka chleba a Ty tu pises o naaadhernych naservirovanych dobrotach, ktore by som si ale okamzite dala ... No nic. Dobru chut a na zdravie ... Nic ine mi v tejto chvili nezostava :)

radsej opatrne ...

no toto...
Draha, ale ako tak citam tieto riadky, z Teba je normaaalny spisovatel. Dufam, ze ked prides, tak tento blog vydas ako cestovatelsku prirucku :) Ale k veci. Abercrombie Street je velmi sympaticky nazov ulice /nosim ho na tricku :) /. Fotky su kraaasne, Ty sa, prosim Ta, na nich objavuj co najcastejsie, aby sme Ti tu na Slovensku uverili, ze si fakt tam a nedavas tam nejake z webu :) Cakam dalsie prispevky...
dokonala gycovost :-)

tak tato je pekna

fiiiha
fesi, paradicka, uzivaj naplno! a ano, pamatam fesi:-)
17th January 2011

....citam snad knihu?
Cau Maci, no super, tak ty sa asi prave prebudzas do dalsieho rana, ked ti tu ja pisem /alebo este spis, neviem, nechce sa mi ratat tych osem hodin dopredu/. Hm, ako som tak citala tieto riadky, ako keby som citala knihu, fakt. Pises ako spisovatelka, pr. "lemuju, krizuju..." atd, proste dooost dobre citanie a je super, ze si to teraz vieme tak dobre predstavit. Co ti poviem, zavidim ti tam tu pohodu, u nas postarom - praca, domacnost, dieta... :o) a tak dokola. Ziadne krizovanie lodiek na mori a pod.. Mali sme tu ponevac pekny wknd a dnes poobede bolo vidno na par metrov - hmla ako rozliate mlieko. No nic, nebudem pisat o SR, ved to dobre poznas. Tak fajn, uzi si to tam a tesim sa aj na nejake to foto. A nie len budov, ale aj nejaku tu Macu odfot. Tak sup sup.
16th January 2011

:-)
aspoň budeš mať na čo spomínať.
14th January 2011

dobreee macka
From Blog: "Odlietam"
12th January 2011

ANGLICKO?????
Draha moja, to mi chces povedat ze mas medzizastavku v London? Jeeeeej a kolko tam cakas? Ja by som ta tak rada videlaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Zelam ti kopec kopec skvelych dni a zazitkov. Australia, Marcela is coming. So be readyyyyyyyyyyyyy:)

Tot: 0.064s; Tpl: 0.005s; cc: 11; qc: 47; dbt: 0.0382s; 1; m:domysql w:travelblog (10.17.0.13); sld: 1; ; mem: 1.1mb