IvaG's Guestbook

5th February 2007

invalidska tematika always on my mind :) predajam pozdrave masi in te prav lepo soparno navduseno pozdravljam nazaj :)
5th February 2007

ej a me je sploh kdo poslusu v soboto?
4th February 2007

cool
vama cist dogaja, ej... nadvse pestro, sem vama kar mal fovs. ampak nic zato, je lustno ctivo tole. kar naprej torej...
4th February 2007

Durian
Durian je res odlicen. Na Tajskrem mu pravijo king of fruit in to ne zaman. Ne vem, kaksnega si ti dobila. Res pa je, da smrdi kot svinja. Ali pa se malo bolj.
3rd February 2007

samo da uzivas
Sele danes berem, malo povrsno sem preletela....zanimivo in kar vlece me v Azijo... akam na nadljevanje. Do tedaj pa poljub ke....
2nd February 2007

Živ
Sej bi stokala in jamrala, kolk sem vama folž, ampak mislim, da je brez veze. Slike so pa božanske, res. No, rada bi vaju lepo pozdravla, tako da prenesi še Maši. Kokr se da mal pre ekiram tvoj blog, ker je fantasti en. No, zdej pa res pišem tko, k da kej ho m od tebe:) Loh mi pa prineseš kej iz svile, k smo že pr tem:) Drga pr nas kar ok. Ti si na plus 30, jaz pa planiram smu anje:) vse ma svoj ar. vsekakor pa glede na tvoje pisanje upam, da mi tajska ne uide. Aja, revija lepo napreduje. ampak ko prideš nazaj, te bomo takoj okupiral:) tako da se pošteno spo ij pa poslikaj kakšno invalidsko tematiko. dokler nimaš vsaj za deset lankov o tej temi materiala, mi ne hodt nazaj:) ok, punci, fajn se mejta. žal mi je, da nisem z vama k takrat v Kanadi:( to je vsekakor ena lepših izkušenj ajde
28th January 2007

Mi tudi mislimo na tebe! :) ps: love your BLOG!
26th January 2007

slikce
Zdaj smo te videli v sliki in besedi. Kdaj bo pa se glas - v Gori, doli, naokoli? Lp, tvoja PR.

še še enkrat
Aja, šit matr sm blond. Vidm, da to ti dodaš, al pa ne. Tle v slo je sneg. :)

še enkrat
ne vem, kam je zbežal moj dolg komentar, ki sem ga prej napisala. skratka, e ga nisi dobila, FOTOGRAFI RULES:) Ti kr PODALJŠI Tajsko. Pa preselila sem se na ND, stran od DV. Upam, da ne zameriš, ker sem dala Kekcem link od tojga bloga? lpm

res je
ves, mi vsi smo telepatetiki :>

da!
da, ponosen ;)
From Blog: Pa se to

Singha per
Singha je zakon na Tajskem. Pa sploh ni grenak ampak prav lepo te e. Še posebej, e ti ga servirajo v ohlajenem kozarcu, ki ima dvojne stene in zmrznjeno teko ino med njima, da je dovolj dolgo mrzel. Seveda pa po pameti... Kolk pa košta?
From Blog: Pa se to

Slike
Pozdravljena! Skoraj vedno omenjaš slike. Kje pa so?
24th January 2007

HAAAAAAAAAAAALOOOOOOOOOOOOOO right back at ya! :) me veseli, da je z mojim blogom mal drgac k z mojimi clanki - tega vsaj kdo bere :) ce bo po srec, presvercam neki sadja zate ;)
24th January 2007

ne bos verjel, dragi moj, da gre tut men ze skos ta komad po glav :) al sva telepatska ...
24th January 2007

stara nc ne bo, sam suhe tajcice, nobenih prsatih blondink ... jeba! :)
24th January 2007

JE-BA-TE, a ze kej treniras za mehiko??? matr, tlele niso glih navduseni nad alkoholom, tko da se bl predajava hrani ... glej da vidve z jernejo nadoknadita v tej smeri - skupi bomo popolni :)
From Blog: Wai Thai!
24th January 2007

Ej komplimentov ni nikol prevec :) ce se pa ob tem naucis se kej novga o tujih kulturah, je pa sploh super. :) upam, da se mas fajn in da ne garas prevec namest mene in da so fotografi znosni ... ce ne jim sam zagroz da jst kmal pridm, pa bojo spet vsi prjazni! :) mej se

Love the aussies-wannabes
Tony Pizza, admit it you miss me and my lovely Slovenian!! :) Dont worry, there will be pics online soon (or at least, in a month) so tell yo aussie homies not to give up, aite? Btw, I keep hearing this bird here and I SWEAR it sounds like it's saying FOR REAL, FOR REAL ... I keep noticing myself LOL-ing. :) True dat! keep it real yo

Hja#2
Jebiga, ocitno se jim ne morm izognit al pa oni men :)

hja...
fotoreporterji all over "press" ;-)

the J word ...
... indeed!!!! kero d best dogajanje, to je za znort! not to mention tvoje po/opisovanje pa THE VLAK! :))))))))) ce bi sla i ja na tajsko, bi se (ocitno) pocutla kot doma:D can't wait to read another entry, do takrat pa MEJTE SE SE NAPREJ TAK FENOMENALNO!!!! ps: dns mi je koncno odprlo tvojo stran, se dobro. pa pa

Eva4 Is HOTTT!!!
I think you are soooo hott when you type in gobbly gok. If you new engaresh you type some sooo all your homies in Australia could check out your travels too... I will try to use a converter on a bit an see how it goes... Love TP http://blinky2025.blogspot.com
21st January 2007

le tako naprej
hihi :) ... ob tehle blogih se spomnem sam na refren komada - 'one night in bangkok and the world is your oyster' :)

Tot: 0.454s; Tpl: 0.005s; cc: 12; qc: 72; dbt: 0.1986s; 1; m:domysql w:travelblog (10.17.0.13); sld: 1; ; mem: 1.2mb