IvaG's Guestbook

24th February 2009

halo, pamna
22nd February 2009

In to bi bilo kaj?
Grenka kumara aka. Bitter melon aka. Momordica charantia. Prinesi seme, hehe :P lp, M.
21st February 2009

jap, sm delila =) nek mi to bude cestitka
21st February 2009

da ne bo pomote: ni me blo glih treba VLECT k prodajalcu hrane :D howgh
15th February 2009

indeed
potrjujem vse, kar je napisala =D seveda s celjustjo na tleh
14th February 2009

ah, sam da je statistika! :D pogrešan vaju, pupce moje. Uživajta! Komaj akam dnevnik v dvojini :)
11th February 2009

haha, literarni prispevek :PPP a v poljš ini?

polona.cimerman@gmail.com
=)))) Zadnji stavek: YOU GOT THAT RIGHT!!!! * * *
11th February 2009

jah ocitno ne preostane drugega (nemamo druge brige), kot da se midve dodava svoj literarni prispevek ...
10th February 2009

polly_thesportsfan@yahoo.com
he he, v tej brysonovi knjigi je govora tudi o oxfordu :D ampak on niti približno ni mel take lude izkušnje/takih ludih izkušenj) kot smo jih mele/mamo mi2 :PPPP
9th February 2009

peeep, zakaj misls, da skos to poudarjam ;)
9th February 2009

cak da vids se nicky, hahahhaha
8th February 2009

polona.cimerman@gmail.com
ampak vegetarijanska restavracija!!!!!!!! you shall return (with me, that is)
8th February 2009

polly_thesportsfan@yahoo.com
pimp my ride indeed! :P
7th February 2009

cestitka, torej! ;) mors si pogledat slikco od vceri .......... helo, helo - baba malaysian style!!
7th February 2009

ej head, berem in neham brat in zopet berem. ne sam da ist head+kuna dobro pišeš, ampak se maš zraun tega še fuul fajn, peeeechka naj se ti zaštopa! Slovenska faušija me pa ful daje:D Naj bo head! Mej se, A.
5th February 2009

I may not be able to understand everything you say in this post, but I feel so happy for you. It sounds like you are in an awesome place (in the world, in your life)! Enjoy every minute! Hugs, L.
3rd February 2009

indeed: how do you do it?! =)
2nd February 2009

jap, cesta je slick and sealed! res se blazno izboljsujejo ceste tuki. pa da ne bi o phnom penhu, vse se gradi, noro ej ...
2nd February 2009

prevoz do Kratie
Hmmm... samo dve ure do Kratie iz Stung Trenga? Kaj so ze naredili oz. popravili cesto? Je most pri Stung Trengu ze narejen, al je treba cez Mekong se vedno s trajektom? ker ko sem sel po tej cesti je trajalo od meje pa do Stung Trenga cirka 1,5 ure, naprej pa 3, oz. 3,5... in to mi je v spominu ena najslabsih cest doslej...
30th January 2009

Re:
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa. joj, KAMBODŽAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA. sej ne morem verjet. najrajš bi šla kr zdej na STA in si umislila eno karto za k vam dol ... tle ne morem bit ve . mam že pravo krizo ... nisem vedla, da lahko od potovanj dejansko postaneš odvisen!!! :))
22nd January 2009

mankica, glej da zrihtas marca toplo vreme! a majo tvoje vile kaj moci al ne, matr! ;) precudovite pozdrave iz pakseja - ze vidim, kam bom sla na naslednje potovanje (seveda takoj za sirijo, hehehe) :)

Kambodža, Vietnam
Hej, Ivine zapiske sem sama že osebno pohvalila:) Zanima pa me Andrej, kdaj to no se odpravljaš tja dol? Jaz marca tudi nameravam v tisto smer, sama. Si za malo družbe?:) LP
20th January 2009

hvala! se trudimo :) in ne, saj ne gledam vsega skozi denar, itak da ne (ce ne bi ostala doma, zivela pri starsih do upokojitve in jedla na zdilane bone), ampak ne morem si pa kaj, da ne bi stvari opazila. in tudi ostali tu pravijo, da so se stvari podrazile v zadnjih letih, prav za prav v zelo kratkem casu, in da je drazje kot na tajskem .... in ja, itak, na koncu se ti itak zdi brez veze pregovarjati za tistih nekaj centov, ki v nasem svetu ne pomenijo kaj dosti. :) hehe, kar se pa hrane tice (tu sem pa strucko), sva pa sla danes spet k tistemu atatu za vogal od riverside vendors in je blo za crknit dobro ... ampak blog entry se pride :)

Laos
Kot vedno... zanimivo branje... ampak... ne gledat vse skozi denar, in ni bistvo v tem, da si cim ceneje in vcasih se je brez veze ukvarjat s tem ali bos prisparala tistih 10 centov al ne (vem kako je, to, we all did the same, in potem se vcasih pogajas za smesne vsote oz. prihranke, ampak, na koncu se pac pocutis bolje, ko vcasih mislis da si kaj prisparal - sem gorenc - res pa je, da se staram in se mi zadnje case na potovanju ne da ukvarjati s tem, ali bom ali ne znižal ceno za preno iš e za 1USD)... So pa tiste restavracije ob reki na splosno malo drazje, meni je npr. bilo okusno tudi v enih restavracijah na marketu (okusno ja, za pogledat ambient bi pa spet 2x premislil) zdej se ti mogoce zdi "drago" 1USD za obrok, ampak ko bos nazaj doma bos gledala drugace, ko bos za Pad Thai placala v eni ljubljanski restvraciji skoraj 10 EUR... :))) Vseeno... pivo Lao ruls... :)

Tot: 0.519s; Tpl: 0.005s; cc: 24; qc: 84; dbt: 0.2883s; 1; m:domysql w:travelblog (10.17.0.13); sld: 1; ; mem: 1.2mb