HonzaH's Guestbook

21st April 2015

Illampu trek
Ahoj Honzo, mohl bys prosim, poradit, jak jsi sel trasu den po dni? DIky moc za radu!
25th May 2012

zdarec
Tak dneska jsem se opravdu pobavila, ale na závěr jsem dokonce zamáčkla slzu, tak nějak je mi líto, že už to končí, jinak bylo to s Vámi super Tak někdy příště čus
24th May 2012

:-) díky
Ahoj cestovatelé! Kdybych tušila, jaký léčky a nástrahy na vás budou číhat, měla bych o vás mnohem větší strach než jsem měla. Hlavní je, že jste to ve zdraví a v pohodě přežili, a že si sebou odvezete nejen nepříjemné až hororové vzpomínky, ale i ty nádherné, a ty vám nikdy nikdo nevezme. Já už se na vás strašně těším, i když je škoda, že se domů nevrátí Honza a Aleš, ale křoví :-)))))) Díky moc za další cestování bez cestování. Já se tam nikdy nepodívám (nemám na to odvahu) :-)))) Těch pár zbývajících dní si tam ještě pořádně užijte :-) PS: Jsem trochu smutná, že ani na jedné fotografii není nosorožec. No nic, budu se muset vypravit do ZOO ve Dvoře Králové, tam jich mají dost :-))))) Jo a brácha, taky jsi mohl přilepit na zeď víc fotek kde je zvěčněná tvoje maličkost :-)))) pa séééégraH
25th May 2012

RE: Nosorožec
My jsme smutní ještě víc, protože jsme žádného neviděli. Kvůli tomu sem budeme muset znova, sakra.
21st May 2012

Zdar hoši,
jsem unesená z Vašehio vyprávění, to snad ani nemůžete všechno vstřebat, já to tady hltám jak blázen, je to super, hodně zážitků a pohody přeje capina
18th May 2012

Jako Zikmund a Hanzelka s výhodou,že dojmy z dobrodružné cesty můžeme sdílet s vámi...
17th May 2012

Moc hezky napsaný a pěkně si to úžíváte :)))))))))
14th May 2012

:-)))))))
Ahoj kluci :-) teda dnes jsem se opět pobavila. Nejvíce mě dostala rally Etosha a hned poté úprk před slony, stokilová babička a stopující Sani :-))))))) jo a taky kompozice a expozice na pláži, hlavně překvapenej fotograf :-))))) když si toto vše člověk představí, tak se směje hodinu bez nadechnutí :-)))) fotky jsou úžasný :-) naši vás pozdravují :-) tak si to tam užívejte a zase něco napište :-)
16th May 2012

Děkujeme všem za přečtení a zájem
Právě jsme se vrátili z Okavanga, jsme živí a zdraví a plní dojmů z noci, kdy nám hyeny snědly chleba. Máme namířeno z Maunu na sever do Kasane a na Victoria Falls. Už se nám to krátí. Těšíme se do práce. Trošku.
14th May 2012

Díky!
Kdybych uměl psát a fotit jako Honza, vykašlu se na programování a nechám se zaměstnat u National Geographic :-) Díky za super pondělní čtení!
16th May 2012

RE: Díky!
Děkuji za ohodnocení :) Tady jde to focení samo. Všechno to samo nabíhá před objektiv a já jen mačkám spoušť :) A měním baterky.
11th May 2012

Paráááda :)
Ahoj kluci! Fotky i text parááádní :) už aby tu bylo další pokračování... všichni to tu čtem jak diví! Hlavně na sebe dávejte pozor a užívejte! Páčko KS.
11th May 2012

Ahoj, zdravíme z obchodu :), moc prima zápisky i fotky, bavíme se a držíme pěsti, aby jste nedostáli nějaké újmě a přivezli co nejvíce pozitivních zážitku a fotoúlovků.
10th May 2012

tak borci caute,
uzasny, moc Vam to preju, trochu zavidim, ale to je to mladi, tak si uzijte. Ja se nejvic tesim na pokracovani, tak se snazte a po prijezdu vas ocekavame na chalupe, grilovacka bude pripravena a budete vypravet. Ja se tam jiste nikdy nedostanu, tak tam za me pozdravujte vsechny a vsechno kolem, stastnou cestu, zdravi rodina z Pejru
9th May 2012

Díky všem za shlédnutí a komentáře
Jsme moc rádi, že vás naše cesta zaujala. Právě se chystáme na přejezd Kalahari z Namibie do Botswany. Kdybychom se do 19.5. neohlásili, tak se asi hrabeme v písku někde mezi Tsumkwe a Nokenang. Aleš vzkazuje, že chceme vidět levharta a že se před ním budeme snažit vypadat co nejméně jako opice, takže všechnu zbylou slivovici vypijeme raději ještě dnes. Držte za nás palce hokejistům. Je to podivné, ale tady to nikdo nesleduje. Zdá se, že v Namibii není hokej národním sportem.
5th May 2012

Kluci, uzijte si tuhle expedici a vratte se v poradku, docela vam zavidim. Zmena je zivot a tohle je nadherny unik ze stereotypu. Davejte na sebe bacha a mezi domorodci rozdavejte jen stesti a pohodu, a nejen tam, po celem svete :-). Zivot neni jen o penezich, ale o tom, aby se lide meli radi a navzajem si pomahali. Drzte se a uzivejte si, musi to byt nadherna dovolena. Hlavne se vratte v poradku, at muzete vypravet sve historky o zizni a nepojizdnem aute. Proste nam tu chybite, tak se vratte zivi volove :-D.
4th May 2012

Mate muj obdiv :)
... takove dobrodruzstvi mi neni blizke, ale vypraveni jsem cetla jednim dechem. Jste fakt borci ... tesim se na pokracovani ! Luxusni fotky ... mejte se. Sarka F.
3rd May 2012
Gemsbok, Namibia Rand

ahoj kluciiii :-)
Koukam ze dobrodruzstvi zacalo vyborne, chudak bagl zustal v Praze, no hlavne ze priletel :-) zahrabani taky dobry, takze az budu chtit jednou bazen tak vim komu si rict, po teto zkusenosti budete mit velkou praxi s lopatou :-)))) bracha cteni super jak z Aljasky, fotky nadherny, moc vam to slusi kluci. Tak si to tam poradne uzijte :-) pa segraH
4th September 2008

Vy stes k..... :-D
Cau Honzo, to je fakt nadhera!!! Doufam, ze se zas po dlouhy dobe uvidime a tesim se, az budes vypravet.
3rd September 2008

:-)
moc pkný

podekovani :o)
Ja dekuji tobe za to ze jsem mohla byt na Aljasce s tebou i kdyz jen srdcem. Dekuji rodicum za to ze mam nejlepsiho starsiho brachu na svete. Dohanis mi do oci slzy a ja to nemuzu nijak zastavit. Jsem moc stastna ze se ti tvuj sen o kterem mluvis od doby co jsme zacali myslet splnil. Stale jsi rikal ze se jednou na Aljasku odstehujes :o) Bylo Ti mene nez 15 let. Tenkrat jsem tomu ale nevenovala takovou pozornost. Dnes se na to koukam trochu jinak. Bylo by mi strasne kdyby si byl tak daleko. Jsem vdecna za internet a mobilni telefony, protoze clovek s tebou mohl byt v kontaktu prakticky kdykoliv, teda az na poslednich 14 dni kdy jsem skoro denne koukala na internet a vzdy kdyz jsem zjistila ze se tam nic noveho neobjevilo tak mi bylo smutno. Uzivej si tech poslednich nekolik dni a uz se na tebe straaaaaaaaasne moc tesime. Jinak nic nechci, jen to abych te uz mohla poradne obejmout ty muj dobrodruhu - cestovateli a turisto :o)

Zdravim
Ahoj Honzo, gratuluju ke skvelemu vykonu (a hlavne k tomu ze jsi to prezil :-), ted uz si muzes rikat Zalesak. Svely ze se Ti povedlo pocasi. Mel bys napsat knihu, nebo alespon clanek do casopisu, mas talent. Ahoj, tesime se na Tebe.

Re: Slepice
Teda Kamilo a Kacko, ja cumim. Je to fakt belokur rousny nebo teda myslim si to. Kacko, ty jsi trefila i pohlavi, ale obe mate prvenstvi. Tak co vam mam privezt? Pero z belokura rousneho? Chcete ze samicky nebo ze samecka?
26th August 2008

Ahoj! Tesime se na dalsi zpravy!
Ahoj Honzo, jak se mas? Jak je to za polarnim kruhem? J Dnes jsem si vsimla, ze se zvysil pocet fotek v blogu a ze jsi dneska tady byl, ale zadne povidani neni. Doufam, ze mas toho hodne a povis všechno, jak jsi cestoval, co se ti prihodilo, koho nebo co jsi podkal na cestach J. Danil Te pozdravuje! Prejeme Ti pekne pocasi, dobrou naladu a uzij si zbytek dovolene! T&D
19th August 2008

Mam tady odpoved na druhou kvizovou otazku :-)
Mela by to byt slepicka belokura rousneho (Lagopus lagopus). Nebo minimalne jineho belokura. A jestli ne, tak reknu kamaradovi ornitologovi, aby sel vratit diplom :-D Mej se hezky. Kacka

Tot: 0.147s; Tpl: 0.005s; cc: 9; qc: 45; dbt: 0.0561s; 1; m:domysql w:travelblog (10.17.0.13); sld: 1; ; mem: 1.1mb