Bagan konci

January 22nd 2010
Published: February 7th 2010EDIT THIS ENTRY

22.10.2010
branq entry:

Celkom kvalitne opitemu sa mi podarilo rychlo zaspat bez vaznejsich rannych stavov. Zobudzanie bolo kazdopadne rychle kedze bolo uz takmer poludnie kedy sme mali checkout. Nasa cesta smerovala rychlo do jedalne, kde nam boli ochotne pripravene ranajky i ked uz boli skoro dve hodky po ich konci. Tymto by som sa rad podakoval zamestnancom nasho maikalar guesthouse, ktoremu som zo zaciatku vycital jemne odrbkavanie. Ubytko bolo vazne super, dokonca aj tepla voda tiekla, co mne prechladnutemu prislo viac nez vhod(hlavne zesi kazdy den v ladovom bazene plavalj.)
Po chutnych ranajkach a zbaleni sme sa presunuli vyskusat barmsku masaz hned vedla. Napriek tomu ze ju na mojom stuhnutom chrbte realizvoal chlapik, bolo to docela prospesne a uz zasa dokazem fungovat aj bez plavania. Menej zaujimave to bolo ked sa presunul k inym partiam, ale ked o tom nebudem pisat nikto sa to nedozvie 
Do prichodu autobusu v ktorom nas caka 15hod cesty do Yangonu zostavalo este zopar minut ktore sme sa rozhodli stravit v net kaviarni. Tento zazitok mi bol do velkej miery pokazeny informaciou o odcuzeni mojho scootra v Londyne a tento pocit neuticha ani do terajsej chvile.

yo entry:
Inak cesta ubiehala podobne rychlo ako osem rokov na zakladnej, aspon ze kuchyna nebola skolska, ale myanmarska a teda obohatena o nudle a palicky. V buses me boli samosebou jediny beloskovia a vdaka tomu nam na ziadnom odpocivadle nehrozilo ze by sme nastupili do zleho busu, ci nedajboze by nas zabudli, plati tu totiz pravidlo=> poznaj svojho belocha. Uz sme si aj takmer zvykli na tie nepretrzite skumave pohlady ktore nam tu 99% barmcanov venuje a na ktore sa odpoveda s usmevom, ci nastavenie dlane, ak je libo betel Dorazili sme do Daddy’s home a s B sme sa rozhodli zobrat kazdy vlastnu izbu…som to prehral, behaju tu potkany a jet u tak teplo ze musim byt bez trika..ledva som oka zazmuril..asi beriem nohy a batoh na plecia a skusim to vedla..

Tot: 0.159s; Tpl: 0.012s; cc: 7; qc: 51; dbt: 0.0365s; 51; m:apollo w:www (50.28.60.10); sld: 2; ; mem: 6.4mb