bangkok - mekka backpackers'ow

Asia
January 15th 2009
Published: January 15th 2009

Tajwan opuszczony, exchange zakonczony... Byly lzy, byly zludne obietnice, ze sie zobaczymy.... czas pokaze. Wyjazd na Tajwan uznaje sa udany, ale dzieki ludziom.... jako kraj? wracac nie chce..

.. a teraz Bangkok! Marzenie moje od lat i tak od legle, ze prawie zapomniane... A tu nagle jestem w Bangkoku. Spontanicznie bez oczekiwan. I o to chodzi!
Do Bangkoku kazdy chce przyjechac, aby poczuc atmosfere Khao SAn road - ulice z hostelami, pubami etc. NA ulicy caly dzien imprezy, wszyscy zadowoleni i szczesliwi. Hipisi zostali przywolani do kapitalistycznego pozadku i rynek ich wchlonal. maszyna ruszyla... na Khao San mozna kupic wszystko,co kazdy hipis chcialby miec: dredy, tatuaze, kolorowe torby, kolczyki.. ale mimo wszystko nie popsulo to atmosfery. A jest ona niesamowita! na okolo 500 metrach dziesiatki hosteli, setki pokoi, tysiace podroznikow. Co sekunde ktos wyrusza w wymarzona podroz, a ktos ja tu konczy. Od wszystkich bije niesamowita energia! Trudno wyobrazic sobie lepsze miejsce na rozpoczecie podrozy.... a podroz to BKG, most na rzece Kuai, a pozniej Kambodza i Wietnam i tak do 9 lutego. bedzie fajnie? Bedzie super!

Tot: 0.098s; Tpl: 0.01s; cc: 9; qc: 51; dbt: 0.0491s; 1; m:domysql w:travelblog (10.17.0.13); sld: 1; ; mem: 1.1mb