Bangkok airport po prilete

Thailand's flag
Asia » Thailand
January 16th 2010
Published: January 26th 2010

Najdlhsia cesta, uz sem nejdem..je to proste od ruky aj ked jedlo a drinky boli na urovni.
Asi zacnem hladat daku skratku, viem ze B pojde do toho so mnou tak mame co robit hehe

Veci mysticke sa udiali, zistili sme ze batozinu dostaneme len ak si vybavime jednovstupove viza do Thaiska..no problemo..Branq to komentoval oplzlim prejavom no hollywoodskym usmevom 😊
A po klasickych otazkach typu ci sme tepli a co to mam na krku..bac bac a mame viza.
Este nas cakala mila ponuka na izbu a zeny, no za nemile ceny, tak sme sa s huronskym smiechom
rozlucili a momentalne sa planuje daka nudlova polievka a nasledne dlhodobe obdobie analnych dazdov ako sa na tuto rocnu sezonu patri..ach milovana azia 😊

noc sme dali v moslimskej prayer room, paradny komfort, koberce na zemi a my zabaleni v dekach, no aj napriek nevidanemu luxusu, nepodarilo sa nam pospat viac ako cca dve hodky, koli velmi nevhodnemu chrapaniu jedneho z nasich moslimskych bratov. Kazdopadne vdaka za to ze ste nas tam nechali!!

No a standardne nudlova polievka, na prebratie, uz su to dva dni bez poriadneho spanku, tak sa to dnes v Rangoone posnazime dohnat..

Tot: 0.31s; Tpl: 0.009s; cc: 8; qc: 51; dbt: 0.0547s; 1; m:domysql w:travelblog (10.17.0.13); sld: 1; ; mem: 1.1mb