Tovabbra is Pulau Weh, Iboih beach

Indonesia's flag
Asia » Indonesia » Sumatra » Pulau Weh
March 6th 2010
Published: March 6th 2010EDIT THIS ENTRY

Gobboek holnap haza ambator szegenyek nem nagyon akarnak. Egy Norma nevu holgynel lakunk aki jofej es laza, ket het ittartozkodas kajaval egyutt sincs 20 e Ft.
Norma teste elegge treben van, tuleroltette fiatalkoraban. Kraniozas kozben nehanyszor rangas futott vegig a labain, eleg gyakori, ebbol latszik amikor elernyednek az addig feszult szovetek. Ebbol o azt a kovetkeztetetest vonta le, hogy vegre tavozott a demon a testebol. Probaltam magyarazgatni, hogy szerintem ennel foldhozragadtabb magyarazat is elfogadhato, amire o egyetertoleg reagalt, mire en nagy lelkesen reszletekbe bocsatkoztam, miszerint a testi problemaink javaresz a psziches feszultsegeink eredmenye, es feszelyezve ereznem magam, ha a jovoben ordoguzokent szandekozna tisztelni. Lelkesen bologatott, hogy erti o persze, majd megkerdezte, hogy akkor ez amit csinalok az feher vagy fekete magia.
Ok, akkor feher.
Olba tunik, hogy az iszlamnak nem sikerult teljesen lebontani a helyiek termeszetimado samanvallasat.

Additional photos below
Photos: 19, Displayed: 19

Tot: 0.131s; Tpl: 0.011s; cc: 7; qc: 23; dbt: 0.0246s; 23; m:apollo w:www (50.28.60.10); sld: 4; ; mem: 6.3mb